Pradinis / Sportas / Europos čempionato medalį iškovojusiai šiaulietei kovoti tenka su vaikinais

Europos čempionato medalį iškovojusiai šiaulietei kovoti tenka su vaikinais

Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinė Klaudija Tvaronavičiūtė iš Europos jaunimo iki 21 metų tekvondo čempionato, vykusio Grozne (Rusija), sugrįžo su bronzos medaliu. Sportininkę ir jos trenerį Romualdą Montvidą pasveikino mero pavaduotojas Stasys Tumėnas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Giedrė Mendoza Herrera.

Klaudija pripažino, kad čempionatas buvo nelengvas, teko kovoti su stipriomis sportininkėmis iš Turkijos ir Rusijos. Pasak trenerio, jau vien galimybė varžytis su aukšto lygio kovotojomis yra meistriškumo pripažinimas ir mokykla. Treneris įsitikinęs, kad Klaudijai lygių sportininkių Lietuvoje nėra. Mergina treniruotėse kovoja su vaikinais.

„Ši jauna sportininkė turi labai stiprią motyvaciją. Jos fizinės galimybės dera su psichologinėmis. Vertindamas jos pasiekimus, tikiu, kad Tokijo olimpiadoje ji dalyvaus“, – sakė treneris.

O artimiausi planai – pasaulio čempionatas Vankuveryje (Kanada) lapkričio mėnesį. Tai jau bus paskutinės varžybos jaunimo grupėje. Toliau sportininkė pereis į suaugusiųjų lygą.

R.  Montvidas pasidžiaugė, kad sportininkai turi puikias sąlygas treniruotis Sporto gimnazijoje, gerą specialistų priežiūrą, todėl čia ugdomi jaunuoliai šalyje yra stipriausi tekvondo  kovotojai.

Miesto vadovai palinkėjo Klaudijai Tvaronavičiūtei ne tik sportinės sėkmės, gerų mokymosi rezultatų, bet ir savo ateitį sieti su Šiauliais.

www.siauliai.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: