Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujančiai Paulai – Donato Montvydo ir Zaros Larsson komandos pagalba

„Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujančiai Paulai – Donato Montvydo ir Zaros Larsson komandos pagalba

Lietuvą apėmus „Eurovizijos“ karštligei savo šiųmetinius kozirius atskleidė jau ne vienas garsus atrankoje dalyvausiantis atlikėjas. Atrodo, kad praėjusiais metais atrankos atradimu tapusi ir į finalą patekusi atlikėja Paula šiais metais nusiteikusi ryžtingai. Prie merginos autorinio kūrinio „1 2 3“ patobulinimo ir kūrybos prisidėjo du kartus šaliai atstovavęs dainininkas Donatas Montvydas ir garsios pasaulinio lygio dainininkės Zaros Larsson komanda.

Intrigą apie dalyvavimą šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje sukėlusi ir iki paskutinės akimirkos paslaptyje laikiusi atlikėja Paula, atrodo, tai darė neatsitiktinai. Praėjusių metų atrankoje jauna mergina ne tik subūrė nemažai gerbėjų, sulaukė gausybės užsienio žiniasklaidos dėmesio, bet ir pelnė „eurovizinės vilties“ titulą. Panašu, kad atlikėja šių metų atrankai pasiruošė dar labiau ir bandys iškovoti kelialapį į Portugaliją.

„Tiesą sakant, jokių intrigų nerezgiau ir nerezgu. Visuomet sakiau, kad antrą kartą atrankoje dalyvausiu tik tokiu atveju, jeigu turėsiu autorinį kūrinį, kuriuo tikėsiu visu šimtu procentų. Taip nutiko, kad man nelabai lengvu periodu gimė kūrinys, į kurį sudėjau visas savo emocijas. O jį išgirdę D. Montvydas ir švedų prodiuseriai įžvelgė potencialą“, – atvirauja Paula.

Teigiamai įvertinę merginos kūrybą savo srities profesionalai nė akimirkos nesuabejojo ir pasiūlė pagalbą, kad kūrinys ne tik būtų aukšto lygio, bet ir galėtų atstovauti šaliai didžiausiame Europos muzikos konkurse.

Pasak jau du kartus Lietuvai atstovavusio atlikėjo D. Montvydo šių metų atrankoje dalyvausianti atlikėja Paula ir kūrinys „1 2 3“ tikrai vertas dėmesio ir palaikymo.

„Pasakysiu drąsiai – jeigu Paula dalyvautų Švedijos atrankoje, ji neabejotinai taptų nugalėtoja. O kaip bus Lietuvoje? Paula turi visus duomenis būti popžvaigžde pasauliniu lygmeniu ir viskas, ko tik jai reikia, yra suburti komandą. O ją ji jau tikrai surado. Aš esu įsitikinęs, kad ši daina, nukeliavusi į Portugaliją, neabejotinai taptų hitu visoje Europoje. Ji yra ne vakarykštė, o šiandienos daina“, – teigia garsus dainininkas.

Prieš keletą savaičių Paula savo socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukomis, kuriose ji įsiamžinusi Švedijoje esančioje įrašų studijoje. Kaip vėliau paaiškėjo, ten vyko baigiamieji „Eurovizijai“ skirto kūrinio darbai, kuriuos mergina atliko kartu su vienu geriausių jaunosios kartos Lietuvos prodiuserių Gyčiu Valicku-Echoes bei švedais prodiuseriais.

Šešis kartus savas dainas į didžiąją „Euroviziją“ išsiuntusi tarptautinė komanda, kurioje Zaros Larsson, Kygo, Alan Walker, Icona Pop ir kitų ryškiausių pasaulio žvaigždžių kūrėjai ir bendradarbiai, Paulai padėti nusprendė neatsitiktinai.

Pasak garsių prodiuserių, kūrinys „1 2 3“ yra vertas dėmesio ir turi visus bruožus, leidžiančius ne tik laimėti nacionalinę atranką, bet ir rasti daug gerbėjų visoje Europoje.

Jau šį penktadienį įvyks kūrinio premjera, o šeštadienį dainininkė varžysis antrojoje nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

Monikos Stavavojūtės nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: