Pradinis / Kūrybos podiumas / Fotosesijoje rankdarbių meistrų kūrinius pristačiusios žinomos moterys: „Jais puoštis – ypatingas jausmas“

Fotosesijoje rankdarbių meistrų kūrinius pristačiusios žinomos moterys: „Jais puoštis – ypatingas jausmas“

Daugiau nei dvidešimt žinomų moterų ir vienas vyras dalyvavo fotosesijoje, skirtoje pristatyti gruodžio 4–5 d. rengiamoje „Kūrybos podiumo“ mugėje dalyvausiančių rankdarbių meistrų kūrinius. Nemokamas renginys organizuojamas Kauno sporto halėje.

„Kurti papuošalus išmokau iš mamos“, – sakė dainininkė Viktorija Mauručaitė, stojusi priešais fotografės Evelinos Šumilovaitės fotoobjektyvą. Pirmąjį vėrinį ji suvėrė ir draugei padovanojo 2007-aisiais. Tuo metu jos muzikinėje karjeroje buvo tarpas, kurį žūtbūt reikėjo kažkuo užpildyti. V. Mauručaitė pasakojo, jog mama prisėsti prie rankdarbių ją ragino ne vieną kartą. Tačiau pasimokyti iš jos papuošalų kūrimo subtilybių dainininkė vis nerasdavo laiko.

„Matyt, gyvenimas pats viską sudėlioja. Kai nebebuvau taip užimta koncertais, turėjau ko nors imtis. O kurti, kruopščiai dėlioti smulkias detales man patinka“, – sakė mėgstamą užsiėmimą atradusi V. Mauručaitė.

Dainininkė yra ir nėrusi bei mezgusi. Bet rezultatas jos netenkindavo. Manė, kad gali padaryti geriau.

Pastaruoju metu V. Mauručaitė vėl neturi laiko papuošalų kūrybai, bet neabejoja, jog dienotvarkėje jo teks paieškoti – kurti norisi.

Grupės „4 Roses“ narė Giedrė Girnytė pirmuosius rankdarbius pagamino mokykloje. Mergina sau tada sukūrė auskarus, juos saugo iki šiol.

„Rankdarbiai nėra paprastas užsiėmimas, ir tai daryti tikrai gali ne kiekvienas. Kuo žmogus talentingesnis, tuo jo kūrinys įdomesnis. Tokiu puoštis tikrai yra ypatingas jausmas“, – sakė pašnekovė.

Jai pritarė ir grupės bendražygė Akvilė Matukaitė. „Kruopščiai galiu padaryti tik makiažą! Sau!“ – juokdamasi apie mezgimą, nėrimą ar karoliukų vėrimą sakė dainininkė.

Kaune vyksiančiame „Kūrybos podiume“ savo rankdarbius pristatys apie 70 kūrėjų. Dvi dienas vyks ir įvairūs nemokami teminiai seminarai bei mokymai, kuriuose apsilankyti norą iš anksto pareiškė daugiau nei pusė tūkstančio kauniečių.

„Iš tų darbų, kuriuos pristatėme fotosesijoje, publika rinks dailiausią, o jo autorių apdovanosime sauja vertingų kūrėjams akmenukų – „Swarovski“ kristalų“, – sakė viena iš „Kūrybos podiumo“ organizatorių Inesa Uktverienė.

Balsavimas vyks socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje kurybospodiumas.lt.

Evelinos Šumilovaitės nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: