Pradinis / Renginiai, pramogos / G. Paškevičius ir L. Adomaitis suvienijo jėgas su chorais

G. Paškevičius ir L. Adomaitis suvienijo jėgas su chorais

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienas laukiamiausių šių metų renginių – jungtinis Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus koncertas „Arena show“. Jame nuskambės ir naujausias žinomų dainininkų kartu su KTU akademiniu choru „Jaunystė“ įrašytas kūrinys „Kol kartu“.

Renginio kaltininkai žada užtvindyti areną skambia muzika, geromis emocijomis ir pažerti staigmenų. Kartu su žinomais dainininkais pasirodys du chorai – Kauno technologijos universiteto (KTU) akademinis choras „Jaunystė“ bei berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, Kauno miesto simfoninis orkestras, kviestiniai svečiai – iš viso per 200 profesionalių muzikantų.

„Koncerto metu su Gyčiu Paškevičiumi keisimės vienas kito repertuaro dainomis. Manau, kad klausytojai bus labai maloniai nustebinti, kai Gyčio lūpomis skambės mano daina „Aš pavydžiu sau“, o aš atliksiu vieną žinomiausių jo kūrinių – „Draugams“, – atviravo kompozitorius, dainininkas, KTU lektorius L. Adomaitis.

Karjeros koncertas

Pasak dainininko, „Arena show“ koncertas yra pats didžiausias įvykis jo muzikiniame kelyje ir vienas didžiausių Lietuvos mastu. L. Adomaitis žada, kad tai bus vienas galingiausių ir įsimintiniausių muzikinių šou Lietuvos renginių kalendoriuje.

Muzikantas patikino, kad scenos partneriai koncerto kūrinių repertuarą pasidalijo po lygiai. Ištikimiausieji L. Adomaičio ir G. Paškevičiaus muzikos gerbėjai šeštadienį galės išgirsti seniai pamėgtas ir pačias naujausias atlikėjų dainas. „Žalgirio“ arenoje taip pat skambės naujausias dainininkų kūrinys „Kol kartu“, įrašytas kartu su KTU akademiniu choru „Jaunystė“.

Orkestras ir du chorai

„Arena show“ koncerte žiūrovai išvys ir Kauno miesto simfoninį orkestrą, jam diriguos Ričardas Šumila.

„Koncertuoti kartu su simfoniniu orkestru buvo sena mano svajonė. Studijų laikais ir pats grojau orkestre, tad jo instrumentų atliekama muzika man pažįstama ir miela širdžiai“, – kalbėjo L. Adomaitis.

Dainininkas teigė jaučiantis didelę pagarbą ir simpatijas tiek KTU akademiniam chorui „Jaunystė“, tiek berniukų ir jaunuolių chorui „Dagilėlis“.

„Šeštadienį abu chorus dainuojančius kartu publika taip pat galės išvysti scenoje. Chorai prisijungs reikšmingiausiose koncerto vietose“, – sakė L. Adomaitis.

KTU studentams dėsto garso režisūrą

Kai nekoncertuoja ir nekuria naujų dainų, atlikėjas Linas Adomaitis skuba į paskaitas Kauno technologijos universitete, kur studentus moko garso režisūros.

„Pradėjus dirbti universitete, teko artimiau susipažinti su „Jaunystės“ choru, kartu koncertuoti. Visi „Jaunystės“ choristai ir vadovė Danguolė Beinarytė yra labai draugiški, šilti žmonės, be galo mėgstantys muziką ir profesionaliai ją atliekantys. Su KTU choru bendradarbiauju jau ne pirmus metus. Atsiliepimai tik patys geriausi“, – gerų žodžių negailėjo dainininkas.

Pasak L. Adomaičio, KTU akademinio choro „Jaunystė“ įsitraukimas į grandiozinį „Arena show“ koncertą įneša smagios ugnelės. Šis choras spinduliuoja pozityvumą ir jaunatviškumą – kas gali būti geriau?“ – retoriškai klausė pašnekovas.

Repeticijose atiduoda visas jėgas

KTU akademinio choro „Jaunystė“ vadovės Danguolės Beinarytės teigimu, chorui yra didelė garbė pasirodyti greta dviejų Lietuvos muzikos padangės šviesulių, Kauno miesto simfoninio orkestro, Šiaulių „Dagilėlio“ choro ir kitų muzikantų.

„Pasiruošimui skiriame labai daug laiko, intensyviai repetuojame. Visi „Jaunystės“ nariai labai rimtai ir atsakingai žiūri į būsimą renginį, nepraleidžia repeticijų, noriai jas lanko ir atiduoda visas jėgas. Prie „Jaunystės“ neseniai prisijungusiems choristams pasirodymas grandioziniame koncerte „Žalgirio“ arenoje bus itin reikšminga ir įsimintina patirtis“, – pažymėjo chorvedė.

Pasak D. Beinarytės, KTU „Jaunystės“ choras džiaugiasi galimybe pasirodyti ne tik Kaune, bet ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Klaipėdoje, Šiauliuose.

L. Adomaičiui taip pat nesvetima chorinio dainavimo patirtis. Sulaukęs 14 metų dainininkas giedojo Prisikėlimo bažnyčios jaunimo chore, su juo aplankė daug Europos šalių. Pasak L. Adomaičio, dainavimas chore ir buvimas kartu su bendraminčiais yra labai vertinga patirtis jauno žmogaus gyvenime.

KTU

Asmeninio atlikėjų ir choro „Jaunystė“ archyvo, I. Adomaitienės ir P. Vyčo nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: