Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Gamta – mūsų visų namai

Gamta – mūsų visų namai

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ darbuotojai ir vaikučiai gražų balandžio 20 dienos rytą skambant muzikai sugužėjo į kiemą dalyvauti akcijoje „Darom 2018“. Akcijos tikslas – švarinti aplinką, ugdyti atliekų rūšiavimo įgūdžius ir atkreipti vaikučių dėmesį į atliekų rūšiavimo svarbą. Kartu su vaikais vykdant veiklas, padedančias gyventi draugiškai su gamta, plėtojamas sveiko žmogaus ir švarios aplinkos suvokimas.

Atlikę rytinę mankštą panaudodami netradicines priemones – „lazdas iš maišų“ ir išsidaliję darbo įrankius, visi stropiai kibo į darbą. Džiaugiamės ugdytinių darbštumu, supratingumu ir noru padėti gėlytėms, paukšteliams bei vabalėliams, kad visi kartu gyventume švarioje ir sveikoje aplinkoje. Patys mažiausieji vaikai darželio kiemelyje rinko rastas šiukšles, medžių šakeles, grėbė senus lapus ir mokėsi rūšiuoti atliekas. Darbuotojai ir priešmokyklinių grupių vaikai tvarkė šiaurinį šlaitą už darželio tvoros ir džiaugėsi, kad šiemet surinko mažiau atliekų. Po darbinės veiklos mažieji pramogavo žaidimų aikštelėse. Smagu visiems kartu atlikti daug gerų darbų ir taip prisidėti prie savo bei kitų sveikatos išsaugojimo kuriant švaresnę ir gražesnę Lietuvą.

Tikimės, kad visi, prisidėję prie aplinkos tvarkymo darbų, stengsis saugoti gamtą, jos neteršti. Gamta – visų mūsų namai. Saugodami gamtą, išsaugosime ir savo sveikatą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Milda Liubinavičienė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top