Pradinis / Kinas, muzika, TV / Gerda Žemaitė apie šeimą: „Ne veltui pasirinkau šį vyrą būti savo vaiko tėčiu“

Gerda Žemaitė apie šeimą: „Ne veltui pasirinkau šį vyrą būti savo vaiko tėčiu“

Televizijos laidų vedėjai, „TV pagalbos“ žvaigždei ir žiūrovų numylėtinei Gerdai Žemaitei praėję metai – ypatingi. Pavasarį žinoma moteris sumainė žiedus su savo mylimuoju, televizijos prodiuseriu Andriumi Žemaičiu ir yra kaip niekada laiminga. Savo džiaugsmu sutuoktiniai nusprendė pasidalyti ir su kitais – pirmą kartą atvėrė naujų bendrų namų Kaune duris ir papasakojo ne tik apie sunkų darbą, pažintį ir meilę, bet ir apie planus susilaukti bendrų vaikų.

TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ šį sekmadienį žiūrovai išgirs ne tik itin nuoširdžią ir jausmingą G. Žemaitės išpažintį, bet ir apie pirmą kartą taip atvirai ir iš širdies apie savo mylimąją Gerdą bei jų meilės istoriją pasakojantį jos vyrą, prodiuserį Andrių Žemaitį.

Gerda atvira – darbas televizijoje yra sunkus ir dažnai pareikalauja išgyventi net skaudžiausias emocijas. „Jeigu nemokėčiau grįžusi namo palikti visų emocijų už durų, aš, ko gero, negalėčiau čia taip laisvai kalbėtis. Yra visokių žmonių, visokių istorijų, be galo skaudžių – ne viskas taip, kaip norėtųsi“, –  sako Gerda.

Moteris dažnai besifilmuodama patenka į situacijas, kurios išties suvirpina širdį: „Būna ir tokių istorijų, kurios sukrečia iki širdies gelmių. Tos istorijos, kurios baigiasi laimingai ir žmonės pakeičia savo gyvenimo būdą, atperka viską. Gali daug geriau jaustis klampodama per purvyną pas mamą, kuriai pavyko susigrąžinti vaikus ir ji suprato, kas yra gyvenimo laimė, nei eidama raudonuoju kilimu. Manau, kad jei nebūtų tų laimingų pabaigų, nežinau, ar galėčiau dirbti tokį darbą.“

G. Žemaitė pasakojo po ilgos dienos grįžtanti į namus, kur jos laukia mylimas vyras. Laidų vedėja atskleidė ir jos bei A. Žemaičio pažinties istoriją. „Nors aš „TV pagalbą“ anksčiau žiūrėdavau, bet kas yra Andrius Žemaitis, nežinojau. Jis man pasakė, kad nori pakviesti prisidėti prie projekto, pabandyti. Pagalvojau, kad susitikti verta. Jis atvyko į Marijampolę, mes susitikome kavinėje“, –  sakė G. Žemaitė.

„Viskas buvo paprastai, natūraliai. Mes bendravome kartu su savo vaikais, pramogaudavome. Ir aš pamačiau, kad tai yra žmogus, kuris patinka mano vaikams, aš susikalbu su jos vaiku. Tai nebuvo kažkoks smūgis – ji visada buvo šalia“, –  mylimajai antrino A. Žemaitis.

Pavasarį Gerda ir Andrius atšventė net dvejas vestuves. Pirmiausia pora romantiškai dviese susituokė Tailande, o grįžę žiedus dar kartą sumainė draugų ir artimųjų būryje Marijampolėje. Sutuoktiniai tikino, kad balandžio 19-oji šventei buvo pasirinkta neatsitiktinai.

„Norėjau datos, kuri man labai svarbi, – mano tėvų vestuvių datos. Jie labai gražiai ir laimingai nugyveno visą gyvenimą. Santykius, manau, reikia įteisinti tada, jei pora galvoja turėti vaikų. Mes dar galvojame turėti“, –  intriguoja G. Žeimaitė.

G. Žemaitė kalbėjo ir apie tai, kad jos vyras – puikus tėvas, kuris visuomet pasirūpina ne tik vaikais, bet ir bendra buitimi. Būtent dėl to moteris atskleidė jųdviejų planus susilaukti ir bendrų vaikų.

„Jis yra nuostabus tėvas. Jis vaikais be galo rūpinasi, apie jo santykį su vaikais ir tai, kaip jis su jais bendrauja, galiu atsiliepti tik geriausiai. Turbūt ne veltui pasirinkau šitą vyrą būti savo vaiko tėčiu“, –  šypsosi G. Žemaitė.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: