Pradinis / Renginiai, pramogos / Gidonas Šapiro-Bilas: „ŽAS atkūrėme, nes reikia išlaikyti sūnų“

Gidonas Šapiro-Bilas: „ŽAS atkūrėme, nes reikia išlaikyti sūnų“

TV3_Vaiku_mylimiausi_Bilas

Šį, ketvirtadienio, vakarą 19.50 val. TV3 televizijos eteryje – naujausia apdovanojimų ciklo „Mylimiausi“ laida, kurioje savo mylimiausius dainininkus, aktorius bei muzikos grupes rinks mažieji televizijos žiūrovai. „Vaikų mylimiausių“ apdovanojimuose pasirodys garsiausios ir populiariausios pramogų pasaulio žvaigždės.

Apdovanojimuose – žymiausi įvairių profesijų pramogų pasaulio veidai: aktoriai Inga Norkutė, Marius Jampolskis, Larisa Kalpokaitė ir Aušra Štukytė, dainininkės Karina Krysko, Mia, Giedrė Vokietytė, Aleksandra Metalnikova ir Atlanta, muzikinės grupės ŽAS, „Liūdni slibinai“, „Studentės“, „Pinup Girls“, „4 Roses“ ir pulkas kitų. Apdovanojimus tradiciškai ves žurnalistas, rašytojas ir etiketo žinovas Giedrius Drukteinis, o jam talkins linksmieji kolegos – radijo laidų vedėjai Rolandas Mackevičius, Jonas Nainys bei aktorė Goda Petkutė.

„Ar žinojote, kad iliuzionistai, sukūrę triuką, pirmiausia jį parodo vaikams? Taip pasitikrinama, ar triukas tobulas, ar ne: vaikai iš karto pastebi apgaulę“, – šįvakar atskleis G. Drukteinis.

Mažųjų televizijos žiūrovų lauks spalvingi ir nuotaikingi mylimiausių žvaigždžių pasirodymai, o vyresnius tikrai sudomins atviri svečių pokalbiai, priversiantys nusijuokti ir juos, ir vaikus.

Neseniai atsikūrusios legendinės muzikos grupės ŽAS narys Gidonas Šapiro-Bilas, prieš mėnesį su gyvenimo drauge Dovile susilaukęs vaikelio, atskleis, jog jų grupė iš naujo susibūrė dėl aiškių tikslų. „Vėl susibūrėme todėl, kad reikia išlaikyti mano sūnų“, – juokaus naujasis tėvelis.

Paklaustas, ar jau sulaukia iš sūnaus pastabų apie karjerą muzikos srityje, Bilas taip pat nestokos humoro: „Mano sūnus – labai protingas. Jau parašė šešis traktatus apie mūsų muzikinę veiklą – apie nepataikymą į natą, nusidainavimą ir visus kitus mums būdingus dalykus.“

Kokios reakcijos iš vaikų gatvėje susilaukia aktorė I. Norkutė, kur savo apdovanojimus laiko grupės „Studentės“ narės ir kaip R. Mackevičiui bei J. Nainiui seksis pagyventi darželyje, TV3 žiūrovai sužinos jau šįvakar 19.50 val.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: