Pradinis / Kinas, muzika, TV / Giedrius Masalskis: „Noriu, kad žmonės išgirstų apie mano gyvenimą ne iš gandų“

Giedrius Masalskis: „Noriu, kad žmonės išgirstų apie mano gyvenimą ne iš gandų“

„Girdėjau komentarą, jog viešumą nusipirkau, kad man stinga populiarumo“, – šypteli pramogų pasaulio įžymybė, daugiau nei dvidešimt metų patirties sukaupęs renginių organizatorius, verslininkas, buvęs televizijos ir radijo laidų vedėjas Giedrius Masalskis. Jis puikiai išmano viešumos žaidimo taisykles, tad ir interviu LRT laidai „Stilius“ – ne skandalo ar karštų įvykių pasekmė. Kam Giedriui prireikė atvirai prabilti apie pastarojo meto savo sunkumus? 

„Tai padariau ir darau tam, kad žmonės, kuriems kažkiek nuoširdžiai įdomu, kas vyksta mano dabartiniame gyvenime, tai išgirstų iš manęs paties. O ne iš gandų, aplinkinių žmonių, kuriems iš tiesų nėra įdomu, kaip aš gyvenu. Jie tai gali papasakoti per savo perspektyvą ar kažkokius gandus. Norėčiau, kad žmonės, kuriems aš rūpiu, žinotų tiesą iš manęs“, – atvirai kalba verslininkas Giedrius Masalkis.

Giedrius neslepia: per tiek metų užsiaugino storą odą, išmoko nereaguoti į skaudžius aplinkinių komentarus. Todėl šiandien jaučiasi atradęs ramybę ir galįs atvirai kalbėti apie savo skaudulius – skyrybas su televizijos laidų vedėja Asta Stašaityte po 16 metų trukusios santuokos, verslo bankrotą ir tikras gyvenimo pamokas.

„Nesutinku, kad reikia laikytis vienam kito įsitvėrus. Jeigu tu matai, kad tai iš esmės skirtingas žmogus, skiriasi tavo požiūris arba atsitinka įvykis, kuris nebeleidžia tau kartu gyventi, tai manau, kad geriau nebegyventi kartu. Kalbos, kad dabar išsiskirsime ir apie mus visi kalbės, yra visiška nesąmonė. Tai yra savo ir kito žmogaus gyvenimo gadinimas. Tu neturi dėl ko gyventi, jei bijai išsiskirti“, – svarsto G. Masalskis.

Pasak buvusio televizijos laidų vedėjo, šeima nėra verslas, kur staigiai gali priimti sprendimą. Ir norint išsaugoti santuoką reikia stengtis, įdėti daug darbo. Deja, Giedrius pripažįsta, jiems to padaryti nepavyko.

„Buvo sunku dėl vaikų, nes mes abu esame jautrūs žmonės. Ir labai jautriai reaguojame į vaikų vystymąsi ir augimą. Berniukų galima reakcija į šitą situaciją mus irgi labai slėgė. Nežinau, ar tėvų skyrybos vaikui yra trauma. Tai yra tiesiog sprendimas. Tai yra kažkoks pokytis gyvenime. Bet yra dvi blogybės,  viena iš jų – gyventi kartu, nors vaikai mato, kai abu tėvai nelabai randa bendrą kalbą, ir vaidinti, jog viskas yra gerai. Niekur nepaslėpsi, nes vienuose namuose gyveni. O kita blogybė yra tiesiog išsiskirti – čia yra mama, čia yra tėtis, mes nesipykstam, tiesiog skirtingose vietose gyvename. Esam laimingi, nes niekas netrukdo siekti savo laimės“, – sako G. Masalskis.

Deja, praėjusiais metais skyrybos Giedriui Masalskiui buvo ne vienintelė krizė. Vienas iš jo verslų – maitinimo įmonė – bankrutavo, o metų pabaigoje mirė tėtis. Giedrius prisipažįsta – skaudžių įvykių virtinė privertė  užsidaryti savyje. Ir patirti tiek nesėkmių ir netekčių vienu metu yra beveik nepakeliama. Kas verslininkui padėjo nepalūžti ir atsitiesti po skaudžių įvykių?

„Kreipiausi į psichologus. Negaliu sakyti, kad į juos žiūrėjau negatyviai… Žinojau, jog tai padeda, ypač tokiems, kaip aš, kurie viską praryja savyje ir bando išgyventi vieni be kitų pagalbos. Terapija buvo vienas iš būdų sau padėti“, – dalijasi Giedrius.

LRT

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: