Pradinis / Kinas, muzika, TV / Gitanas Nausėda – apie ilgaamžę santuoką ir brangų hobį

Gitanas Nausėda – apie ilgaamžę santuoką ir brangų hobį

Gitanas Nausėda – visiems puikiai žinomas ekonomikos ekspertas, mokslininkas ir dėstytojas. Tačiau, kaip pats teigia, gyvenime pirmiausia jis mylintis vyras ir tėtis. Retai apie asmeninį gyvenimą atviraujantis vyras TV3 gyvenimo būdo laidoje Raudonas kilimas“ pasidalijo neeiliniu pasakojimu apie ilgaamžės santuokos paslaptį, brangiausią hobį ir artėjančius prezidento rinkimus.

Laidos kūrybinę komandą pasitikęs savo jaukioje, senomis ir retomis knygomis nukrautoje namų bibliotekoje, įspūdingą karjerą pasiekęs finansų analitikas atskleidė, kad savo ateitimi pradėjo rūpintis labai anksti. „Tuo metu, kai galbūt buvo galima linksmiau leisti jaunystę ir dažniau vaikščioti į diskotekas, aš rinkdavausi knygą arba biblioteką“, – pasakoja G. Nausėda.

Ypatinga meilė knygoms laikui bėgant išsivystė į brangų hobį – garsus ekonomistas tapo dar ir senų knygų kolekcininku. „Pomėgis gimė, kai buvau jau gana brandaus amžiaus, ir tada jis mane pasiglemžė. Tai be galo įdomus laisvalaikio praleidimo būdas“, – apie aistrą knygoms pasakoja vyras.

Beveik trisdešimt metų santuokoje skaičiuojantis G. Nausėda, pasidalijo susipažinimo su žmona Diana istorija. „Nemeluosiu, pirmiausia merginos patraukia akimis. Supratau, kad šitos merginos aš nenoriu paleisti. O po to, aišku, įsijungia kiti dalykai. Pamatai, kad tai žmogus, kurio patarimo nori klausyti ir kurį kartais laikai išmintingesniu už patį save. Tai yra žmogus, kuriuo galiu pasitikėti“, – atvirauja ekonomistas.

Gitanas atskleidė ne tik kuo jį sužavėjo žmona Diana, bet ir koks jųdviejų ilgos santuokos receptas. „Esame netobuli, visi turime ydų, kurias galbūt nuo visuomenės slepiame, kažkokių  keistų savybių, o šeimoje tu juk nieko nepaslėpsi. Tas gebėjimas atleisti netobulumus ir suprasti yra pats svarbiausias“, – pasakoja vyras.

Aukštas pareigas užimantis ekonomikos ekspertas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti rimtas ir griežtas, tačiau G. Nausėda prisipažįsta, kad šeimoje jis mylintis, švelnus vyras ir tėtis. „Jeigu jūs pasakytumėte: „Na, tikriausiai turite griežtą tėtį“, tai jos turbūt ironiškai nusišypsotų. Nesu griežtas ir kietas, koks kartais galbūt turėčiau būti“, – apie santykius su dukromis Ugne ir Gedaile šypsodamasis kalba G. Nausėda.

Jaukiame ir asmeniškame pokalbyje neišvengta ir temų apie politiką bei ekonomiką. Apklausų lyderis tarp svarstomų kandidatų į Lietuvos prezidentus G. Nausėda atskleidė savo mintis apie artėjančius rinkimus ir galimybę dalyvauti juose.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: