Pradinis / Renginiai, pramogos / Grandiozinius koncertus arenose rengiantis O. Vyšniauskas: „Žiūrovai sulauks netikėtumų“

Grandiozinius koncertus arenose rengiantis O. Vyšniauskas: „Žiūrovai sulauks netikėtumų“

Balandžio 8 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir balandžio 22 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje skambės geriausios jubiliejų šiemet švenčiančio populiaraus atlikėjo Ovidijaus Vyšniausko dainos. „Saulė leidžias“, „Mažytė“, „Išdalinau“, „Žvaigždė rūke“, „Žemyn upe“, „Už tuos, kuriuos mylim“, „Mamai“

„Aš tarsi dainų metraštininkas. Suskamba melodija galvoje, o aš ją užrašau“, – apie vienos iš savo vizitinių kortelių – dainos „Išdalinau“ gimimą pasakojo O. Vyšniauskas.

Jau ne vienus metus tam, kad galvoje suvirpėtų nauja melodija, atlikėjui nebereikia dėti jokių pastangų. Tai tiesiog ima ir atsitinka.

„Labai retai tenka kurti dėl to, jog būtina kurti. Tuomet susikaupi, atsisėdi prie muzikos instrumento ir… dirbi. Norint, kad gimtų šis tas netikėto, autoriui reikia būti alkanam išgyvenimų. Nes juk prikirtęs kaip šernas ne kurti, o tik ilsėtis norėsi!“ – vaizdžiai kalbėjo sukaktuvininkas.

Apie jau legendine tapusią dainą „Mažytė“ O. Vyšniauskas atsiliepia dar įdomiau.

„Ką jau čia ir besakysi. Ji – kaip mano ženklelis. Su „Mažyte“ aš „apsiženijęs“! – šmaikštavo atlikėjas.

Šį kūrinį jis kurį laiką buvo padėjęs į stalčių – koncertuose ir privačiuose renginiuose neatlikdavo. Tačiau, pasak O. Vyšniausko, publika dėl to protestuodavo ir dažniausiai dainos išsireikalaudavo.

Kūrinį „Saulė leidžias“ O. Vyšniauskas parašė solinę karjerą pradėjusiai Irenai Starošaitei. Tai daina, gimusi ant Dubingių ežero kranto kartu vakarojant su žinomais Lietuvos krepšininkais.

„Palydėdavome saulę vakare su muzika. Po gabaliuką, po gabaliuką ir sulipdėme dainą“, – sakė O. Vyšniauskas.

Vienas naujausių kūrėjo darbų – daina „Su gimtadieniu“, pristatyta prieš kiek daugiau nei metus. O. Vyšniauskas šypsosi – per 40 kūrybos metų jis nebuvo parašęs nė vieno šiai ypatingai asmeninei šventei skirto kūrinio.

„Na o šiemet ji tinka ir man! Kodėl daina „Su gimtadieniu“ gimė tik dabar? Nežinau. Matyt, atėjo laikas būtent taip atšvęsti!“ – kalbėjo O. Vyšniauskas.

Grandioziniams jubiliejiniams koncertams Kauno ir Klaipėdos arenose besiruošiantis dainininkas patikino – jis padarys viską, kad susitikimas su publika būtų įsimintinas.

„Tam su kolegomis labai ruošiamės. Palepinsime gerbėjus ir keliais netikėtumais“, – sakė koncertinio turo „Scenos legenda OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS – 60“ kaltininkas.

Scenoje O. Vyšniauskui akompanuos charizmatiškasis dirigentas Vytautas Lukočius ir jo vadovaujamas orkestras „Vilniaus sinfonietta“. Kartu su atlikėju šventę kurs ritmo grupės muzikantai ir kviestiniai svečiai: „X faktorius“ žvaigždės Iglė ir Paulina, Edmundas Seilius, Neda ir Olegas Ditkovskis bei Kongas.

Per daugiau nei 40 metų scenoje išskirtinio balso tembro savininkas yra išleidęs dešimtį solinių albumų, koncertavęs visoje Lietuvoje ir su savo dainomis aplankęs pusę pasaulio.

Juozo Kamensko nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top