Pradinis / Žmonės / Gytis Paškevičius stebina gerbėjus ne tik koncertais, bet ir gerais darbais

Gytis Paškevičius stebina gerbėjus ne tik koncertais, bet ir gerais darbais

Lietuvos muzikos seras Gytis Paškevičius dar kartą įrodė, kad nuoširdumą skleisti reikia ne tik scenoje, bet ir darbais bei asmeniniais poelgiais. Dar rugsėjo pradžioje pradėdamas savo koncertinį turą „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ atlikėjas nusprendė padovanoti per 200 bilietų Santaros vaikų ligoninės Onkohematologijos skyriaus kraujo vėžiu sergančių vaikų tėveliams ir kelioms neįgaliųjų organizacijoms.

TV3 nuotr.

„Dėl sūnaus ligos beveik 2 metus mūsų šeima gyveno „savam kokone“, vengdama masinių susibūrimų. Taigi čia buvo pirmas didelis „išėjimas“, į kurį išsiruošėme su abiem berniukais po ilgo laiko. Mažajam tai buvo pirmas toks koncertas gyvenime. Kaip nuoširdžiai jis šėlo! Per bisus spiegė visa gerkle ir niekas jo netramdė – toks laimingas buvo“, – po koncerto rašė viena iš mamų.

Kita moteris tikino, kad koncertas tikrai padėjo atsipalaiduoti, pamiršti rutiną, o garsai ir vaizdai perkėlė į vaizdingą gerų emocijų pasaulį. „Vienintelis trūkumas – „Siemens“ arena nepritaikyta žmonėms, turintiems negalią, – rašo viena iš koncerto dalyvių. – Vestibiulyje nėra kėdžių, kur būtų galima atsisėsti, o tai yra svarbu. Tačiau ši mintis skirta tikrai ne Gyčiui Paškevičiui.“

Pakalbinti tėveliai negailėjo padėkos žodžių už tokią dovaną: „Manau, kad tai labai gražus Gyčio Paškevičiaus poelgis, kuris padarė mums tikrą šventę“, „Ačiū Gyčiui už jo magišką dovaną – paskutinis rugsėjo penktadienis mums buvo nepaprastas… Labai gerai praleidome laiką, pasikrovėme gerų emocijų ir visą vakarą po koncerto kalbėjomės, kas kam labiausiai patiko. Labai ačiū atlikėjui už kvietimą ir galimybę dalyvauti koncerte“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: