Pradinis / Kinas, muzika, TV / Hipnozę išbandžiusi R. Dawson: Rihanna negali būti geru pavyzdžiu kitiems

Hipnozę išbandžiusi R. Dawson: Rihanna negali būti geru pavyzdžiu kitiems

TRASA-34.DNG

Filme „Transo būsena“ hipnotizuotoją įkūnijusi aktorė Rosario Dawson ir realiame gyvenime tapo hipnozės gerbėja.

R. Dawson naujame „Oskaro“ laureato režisieriaus Danny Boyle filme „Transo būsena“ vaidina tamsias žmogaus sąmonės paslaptis narpliojančią žavingą hipnotizuotoją. Ruošdamasi šiam vaidmeniui, aktorė ne tik perskaitė daugybė literatūros apie hipnozę, bendravo su šios srities profesionalais, bet ir pati, savo kailiu, išbandė hipnozės seansą.

Ryžtis tokiam žingsniui R. Dawson paskatino ne tik smalsumas, bet ir būtinybė – ji prisipažino, kad iki tol, kol pati neišbandė hipnozės, ji netikėjo, kad svetimas žmogus gali įsibrauti į kito mintis, todėl jai būtų buvę itin sunku įtikinamai suvaidinti hipnotizuotoją.

„Man pasakojo, kad hipnozė padeda mesti rūkyti ir atsikratyti kitų žalingų įpročių, tačiau jokių priklausomybių neturiu, tad hipnozės specialistei, pasisiūliusiai mane užhipnotizuoti, pateikiau  idėją, ko manęs paklausinėti. Tačiau po seanso ji papasakojo, jog aš kalbėjau apie visai kitus dalykus. Įdomiausia yra tai, kad viskas, ką jai tada pasakiau – buvo tikra tiesa, ir to ji nieku gyvenu negalėjo sužinoti iš nieko kito, – apie įspūdį palikusią patirtį pasakoji R. Dawson. – Pats hipnozės seansas man priminė snūduriavimo būsena, kai jau lyg ir miegi, tačiau ne visiškai prarandi budrumą.“

Prisipažinusi, kad net ir baigusi filmuotis juostoje „Transo būsena“, ji ir toliau domisi hipnoze ir jos poveikiu žmonėms, R. Dawson pareiškė, kad hipnoze užsiima ir šiuolaikinė žiniasklaida – nuolat sekdama muzikos ir kino žvaigždes bei viešindama jų gyvenimus ir nuodėmes.

Pasak aktorės, žiniasklaida sukuria šiuolaikinius stabus, kuriais žavisi daugybė žmonių visame pasaulyje, tačiau niekas neturėtų būti pavyzdžiu kitiems, tik todėl, kad yra garsus. Kaip pavyzdį ji pateikė dainininkę Rihanną.

„Rihanna negali būti ir nėra geru pavyzdžiu kitiems, bet jos kaltinti negalima. Ji pati nė neketino pretenduoti į geros, pavyzdinės mergaitės vaidmenį. Tai žiniasklaida jai prilipdė šias pareigas, tik todėl, kad ji matoma ant scenos, o vėliau patys pradėjo kritikuoti jos aprangą, manieras ir gyvenimo būdą,“ – tikino R. Dawson.

Komentaras

  1. Ant Rihannos nevarykit…Ji yra geriausia…

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: