Pradinis / Sportas / Į Šiaulius sugrįžusiems olimpinės bronzos laimėtojams dėkojo minia žmonių

Į Šiaulius sugrįžusiems olimpinės bronzos laimėtojams dėkojo minia žmonių

Olimpinės bronzos laimėtojai šiauliečiai irkluotojai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas sugrįžo į Šiaulius. Jų pasveikinti ir padėkoti už pergalę į centrinės aikštės skverą susirinko savivaldybės vadovai, didelis būrys miestiečių, o į aikštę olimpiados dalyviai buvo įvežti žirgu kinkyta karieta.

Išvydę grojant dūdų orkestrui laukiantį didžiulį būrį šiauliečių, dviviečių baidarių sporto 200 m distancijos bronzos medalininkai susijaudino. Apibėgę ratuką ir pasisveikinę su gerbėjais buvo pakviesti į sceną. Kartu į sceną lipo dar viena olimpiados dalyvė imtynininkė Santa Pakenytė. Nors talentingai sportininkei ši olimpiada ir nebuvo sėkminga, tačiau jau dalyvavimas joje reiškė, jog ji – tarp stipriausių pasaulio sportininkų.

„Didžiulį džiaugsmą suteikė Aurimo ir Edvino pergalė. To džiaugsmo užteko ne tik sportininkams ir jų artimiesiems, bet ir Šiaulių miestui bei visai šaliai. Šiauliai – vienintelis šalies miestas, kurio Savivaldybės taryboje dirba Rio de Žaneiro olimpiados medalininkas. Aurimas Lankas dar šiandien dalyvaus miesto Tarybos posėdyje“, – kalbėjo miesto meras Artūras Visockas, sveikindamas sportininkus.

Sportininkams buvo užkabinti stiprybės simboliai – ąžuolų vainikai, įteiktos Savivaldybės dovanos –  stilizuoti 2600 eurų čekiai.

Nors olimpiadoje skambėjo tik auksą laimėjusių sportininkų šalių himnai, miesto aikštėje susirinkusieji su pasididžiavimu olimpiados dalyviams sugiedojo „Tautišką giesmę“.

Dėkodami susirinkusiems už begalinį palaikymą, medalininkai dalijosi įspūdžiais.

„Esu maloniai nustebęs, kad tokio žmonių dėmesio sulaukėme būdami ne krepšinio, o ne itin plačiai žinomos sporto šakos atstovais. Dėkodamas už paramą savo artimiesiems, šią olimpinę pergalę skiriu visam Šiaulių miestui“, – sakė Aurimas.

„Šis medalis – tai mano gyvenimo svajonės išsipildymas. Esu laimingas, kad mano asmeninė svajonė suteikė  džiaugsmo tiek daug žmonių“, – pridūrė Edvinas.

Iškilmes užbaigė dar viena dovana sportininkams –  miesto sporto bendruomenės „nukaldinti“ medaliai – „bronziniai“ tortai. Jais sportininkai dalijosi su šiauliečiais.

www.siauliai.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: