Pradinis / Renginiai, pramogos / Įdomūs faktai apie Ievos Zasimauskaitės pasiruošimą „Eurovizijai“

Įdomūs faktai apie Ievos Zasimauskaitės pasiruošimą „Eurovizijai“

Iki pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio liko vos dvi savaitės, tad Ievai Zasimauskaitei ir jos komandai prasideda pats karščiausias laikas. „Esu labai laiminga, kad jau gegužės 8 d. nuo scenos Lisabonoje galėsiu dainuoti milijonams širdžių, – sako Ieva. – Ir nors mano gyvenimo tempas dabar yra milžiniškas, aš mėgaujuosi kiekviena jo sekunde.“

Nuo tos akimirkos, kai laimėjo nacionalinę „Eurovizijos“ atranką, Ievos darbotvarkė pasikeitė kardinaliai. Ji suskaičiavo, kad kiek daugiau nei per mėnesį laiko sau galėjo skirti vos 3 dienas. Bet tai nesvarbu – dabar svarbu kuo geriau pasiruošti savo pasirodymui. „Dėliodamos paskutinius pasirodymo akcentus su prodiusere Rasa Micachiene suskaičiavome, kad miegui per šį mėnesį buvo skirtos vos 7 dienos, arba vidutiniškai 5,5 val. per dieną, ir tik suskaičiavusios nuveiktus darbus supratome kodėl“, – šypsosi Ieva.

Štai kaip atrodo Ievos mėnesio ruošiantis pasirodymui „Eurovizijoje“ statistika:

  • Filmavimasis televizijos laidose, interviu ir fotosesijos užtruko net 108 val., arba 9 dienas.
  • Duoti net 78 interviu.
  • Ore ir oro uostuose praleista 53 val.
  • Kelyje automobiliu praleistos 114 val., iš jų 99 val. kelyje Vilnius–Kaunas.
  • Telefonu prakalbėta ne mažiau nei 5 val. per dieną.
  • Pas stilistus praleista apie 20 val., į keliones išsivežta daugiau nei 20 stiliaus komplektų, o net 3 naujos poros batų (būtinų dėl stiliaus) taip pritrynė kojas, kad jas teks išsigydyti iki „Eurovizijos“.
  • Grimo kėdėje praleista 14 val.
  • Gerbėjų laiškams atrašyti skirtos net 34 val.
  • Vokalo pamokoms liko tik 10 val. per visą mėnesį.
  • Laiko sau buvo tik 3 dienos.

„Ir vis dėlto skaičiais labai sunku perteikti emocijas, kurias dainuodama gaunu iš auditorijos jai dainuojant kartu, kai skaitau laiškus, kuriuos rašantys man atveria savo širdis ir pasakoja, kaip ši daina pakeitė jų gyvenimą, kai girdžiu, jog tik šią dainą poros įsivaizduoja skambant jų vestuvėse. Tai yra tie momentai, kai suprantu, kad mano daina jau pasiekė savo tikslą, kad ji jau suvirpino gausybę širdžių“, – sako Ieva.

Ieva parskrido iš Lisabonos, kur savaitgalį buvo nufilmuotas pristatymo klipas. Per likusią savaitę numatyti dar 4 interviu, 2 filmavimai, 2 fotosesijos, laukia baigiamieji matavimai su „Upcycled by LT“ stilistais Thom Bara ir Vida Strasevičiūte, dedant paskutinius akcentus finalinio pasirodymo suknelėje, paskutiniai plaukų stiliaus akcentai, ypatingas ir labai lauktas susitikimas, „Mantra party“ su Ievos dvasiniu mokytoju, išlydėtuvių renginys, bent 2 vokalo pamokos ir pasvajojimai naktį turėti nors po 7 val. miego.

Ieva šį penktadienį išskrenda į Lisaboną, kur ruošis „Eurovizijos“ pasirodymui gegužės 8 d. Tad nemiegančius ištikimiausius savo gerbėjus kviečia atvykti į oro uostą ir balandžio 28 d. naktį 6.30 val. ją išlydėti su didelėmis šypsenomis.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top