Pradinis / Renginiai, pramogos / Ievos Zasimauskaitės daina „When we‘re old“ suskambo naujai

Ievos Zasimauskaitės daina „When we‘re old“ suskambo naujai

Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse atstovaujanti atlikėja Ieva Zasimauskaitė turi džiugių žinių šokių muzikos gerbėjams – nuo šiol jos daina „When we‘re old“ suskambės kitaip. Naujais ritmais lyrišką dainą papildė Jonas Nainys-DJ Jovani.

Ieva Zasimauskaitė. Fotografas Dainius Kanapeckas

„Jonas labai tiki mūsų daina ir mane nuoširdžiai palaikė visame „Eurovizijos“ atrankos procese, tad tikrai neįsivaizduoju kas dar, jei ne jis, galėjo imtis dainos perdirbinio“, – sako šiuo metu Izraelyje viešinti Ieva, kur ką tik „Eurovizijos“ gerbėjams pristatė naują dainos versiją.

Dalyvių prisistatymo renginiuose naujai suskambusi daina sulaukė dar daugiau ovaciją. „Nuotaika buvo panaši kaip Londone, kur originalią versiją kartu su manimi dainavo visa salė. Jausmas buvo nenusakomas, tad į Izraelį nusprendėme vežtis ir naują versiją, kad mūsų dainą grotų visuose pristatymo renginiuose ir ją išgirstų dar daugiau žmonių“, – sako Ieva.

Dainos perdirbinį Jonas kūrė Londone, kur dirba naujausia technika aprūpintoje studijoje. Tad apgalvotas kiekvienas dainos niuansas leido jai suskambėti naujai. „Originalus kūrinys gražus tiek prasmingu tekstu, tiek akustiniu skambesiu, o sukurta energinga ritminė versija leis jį populiarinti ne tik „Eurovizijos“ renginių scenose, bet ir šokių aikštelėse“, – sako DJ Jovani.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top