Pradinis / Renginiai, pramogos / Į „Euroviziją“ išvykstančiai I. Zasimauskaitei – šilti Valdo ir Almos Adamkų linkėjimai

Į „Euroviziją“ išvykstančiai I. Zasimauskaitei – šilti Valdo ir Almos Adamkų linkėjimai

Trečiadienį LR Prezidentūroje surengtos Ievos Zasimauskaitės išlydėtuvės į „Euroviziją“. Daina „When we’re old“, jau palietusi daugybę širdžių, nepaliko abejingos ir buvusios pirmosios šalies poros. Prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma yra dideli šios dainos gerbėjai.

Išlydėdamas Ievą V. Adamkus jai palinkėjo „Eurovizijos“ scenoje visiems parodyti, kad Lietuva turi nuostabių talentų. Išlydėtuvių ceremonijoje negalėjusi dalyvauti p. Alma Ievai siuntė palaikymo žodžius ir nuoširdžiai palinkėjo sėkmės.

Po vizito Prezidentūroje Ieva prisiminė ją itin sujaudinusią akimirką, kai koncerto metu jai atliekant lyrišką dainą pirmoje eilėje sėdintis Valdas Adamkus švelniai paėmė Almą už rankos, o ši atsakė šiltu žvilgsniu ir šypsena. „Man tai buvo kažkas nerealaus. Matyti tą nuoširdų rūpestį, globą, meilę ir nesumeluotą jausmą yra nuostabu. Tai pora, kurios santykiai man yra didelis pavyzdys. Būtent apie tokius jausmus ir yra mano „eurovizinė“ daina. Apie meilę, kurios neliečia laikas, jausmus, kurių nekeičia jokios gyvenimo negandos ir patirtys“, – sako Ieva.

Jau balandžio 28 d. Ieva Zasimauskaitė išskrenda į Lisaboną, kur „Eurovizijos“ konkurse gegužės 8 d. su daina „When we’re old“ atstovaus Lietuvai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top