Pradinis / Kinas, muzika, TV / Ilona Balsytė: „Didžiausias nuopelnas – ne karjera, o sukurta šeima“

Ilona Balsytė: „Didžiausias nuopelnas – ne karjera, o sukurta šeima“

Ilona Balsytė

Žiūrovų mylimą aktorę Iloną Balsytę šiandien išvysti scenoje – retenybė. Per savo gyvenimą sukūrusi ne vieną dešimtį įsimintiniausių vaidmenų kine ir teatro scenoje, šiandien ji didžiąją dalį energijos ir laiko atiduoda nebe aktorystei, o pedagoginei veiklai.

Ilgus metus savo asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais slėpusi garsi aktorė prisipažįsta, kad šiandien jos didžiausias nuopelnas ne karjera, o sukurta šeima. Nors po to, kai žlugo pirmoji aktorės santuoka su vyru verslininku Giedriumi Sakalausku, su dviem dukromis likusi Ilona ilgai nesiryžo įsileisti į širdį kito žmogaus, meilė ją aplankė artimiausioje aplinkoje. Teatre užsimezgusi draugystė ir šilti jausmai septyneriais metais jaunesniam kolegai dar ilgai buvo slepiami nuo aplinkinių. Dabar aktoriai yra laimingai vedę ir augina pirmaklasį sūnų Martyną.

„Jausmai yra, arba jų nėra. Ir visai nesvarbu, tas žmogus yra vienoje terpėje ar kitoje. Pasakysiu taip: manau, kad mes su vyru bendraujame truputį kitame dvasiniame lygmenyje, nesvarbu, kokioje aplinkoje būtume“, – LRT televizijos laidos „Gyvenimas“ kūrėjams sakė Ilona Balsytė.

Nors garsios aktorės dukros Saulė ir Ieva jau suaugusios ir gyvena atskirą gyvenimą, dar ir šiandien žinoma aktorė jautriai prisimena aplinkinių replikas, neva ji kūlversčiais versdamasi per kelis darbus ir nuolatinį norą visur suspėti per mažai laiko skyrė savo vaikams. Su tokiais užgauliojimais moteris visiškai nesutinka ir šiandien šventai tiki, kad svarbiausia – ne kartu su vaiku praleistų valandų skaičius, o bendravimo kokybė.

„Kalbėdama apie vaikus, vos neapsiverkiau. Gal dabar kažkiek išmokau tai paslėpti, bet ne visada pavyksta, su amžiumi darosi vis sunkiau, apsiverkiu ir apsiverkiu“, – vos laikydama ašaras pasakojo Ilona Balsytė.

LRT

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: