Pradinis / Sportas / Imtynių turnyre Lenkijoje lietuviai iškovojo penkis aukso medalius

Imtynių turnyre Lenkijoje lietuviai iškovojo penkis aukso medalius

Poznanėje (Lenkija) vyko tarptautinis imtynių turnyras. Varžybas jau trisdešimtą kartą rengia imtynių tradicijomis Lenkijoje garsėjantis „Sobieski“ klubas. Šiemet į jubiliejinį turnyrą organizatoriai pakvietė Anykščių ir Panevėžio kūno kultūros ir sporto centrų bei Panevėžio sporto vidurinės mokyklos graikų-romėnų ir moterų imtynių komandas.

Moterų imtynių turnyro nugalėtojomis tapo Vidmantė Kavaliauskaitė (34 kg), Gabija Dilytė (38 kg), Greta Čeponytė (70 kg). Antrąsias vietas savo svorio kategorijose laimėjo Vestina Navikaitė (43 kg) ir Evelina Jogėlaitė (52 kg).

Graikų-romėnų imtynių turnyre dominavo ir varžybų nugalėtojais tapo anykštėnas Valius Kavaliauskas (33 kg) bei Mantas Traupys (63 kg) iš Panevėžio. Daug dėmesio sulaukė Mantas – jis sugebėjo įveikti ne tik varžovus, bet ir saviškį palaikančius teisėjus. Po varžybų organizatoriai Mantą pripažino geriausiu turnyro imtynininku ir įteikė jam krištolinę vazą.

Finalinėse kovose, nusileidę Ukrainos sportininkams, antrąsias vietas laimėjo Evaldas Žibutis (58 kg, Panevėžys–Anykščiai), Deimantas Žvikas (73 kg, Anykščiai), Karolis Valiūnas (100 kg, Panevėžys). Bronzos medaliais pasipuošė panevėžiečiai Vakaris Šakinis (22 kg), Matas Indriuševičius (58 kg), Paulius Raila (73 kg) ir Vytautas Bendorius (100 kg).

Arvydas Krikščiūnas, www.imtynes.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: