Pradinis / Grožis ir mada / Ingrida Martinkėnaitė grožio saloną iškeitė į ugnikalnio viršūnę

Ingrida Martinkėnaitė grožio saloną iškeitė į ugnikalnio viršūnę

?????????????

Ką tik iš atostogų Portugalijoje ir Ispanijoje į Lietuvą sugrįžęs žinomas plaukų stilistas Valerijus Gigevičius kelionėje laiko rado ne tik poilsiui, bet ir ekstremaliems eksperimentams. Gavęs kvietimą iš geros bičiulės merginų grupės „69 Danguje“ narės Ingridos Martinkėnaitės paviešėti Tenerifėje, šukuosenų meistras Kanarų saloje ryžosi įgyvendinti seną svajonę – kirpti snaudžiančio ugnikalnio viršūnėje.

Į aukščiausią Ispanijos Karalystės viršūnę Teidė (Pico de Teide), kurios aukštis siekia 3718 metrų virš jūros lygio, V. Gigevičius leidosi kartu su I. Martinkėnaitė ir jos dukrele Marija. Mažajai buvo patikėta svarbi misija – ji fotografavo ir filmavo spontaniškai kilusios avantiūros akimirkas.

„Kuo didesnė avantiūra, tuo smagiau! Labai apsidžiaugiau, kai Valerijus priėmė mano kvietimą savaitę praleisti Tenerifėje, kur žiemą gyvenu. Namie nesinori sėdėti, čia tokia graži gamta ir nuostabus oras! Gavusi pasiūlymą leistis į Teidė viršūnę ir ten pasigražinti savo šukuoseną iškart sutikau, kodėl ne?“ – įspūdžius pasakoja V. Gigevičiaus grožio saloną „UFF Square“ į ugnikalnio viršūnę iškeitusi dainininkė.

Tiesa, pasiekus snaudžiančio ugnikalnio viršūnę oras atvėso vos iki 8 laipsnių šilumos, avantiūros dalyviai pajautė deguonies trūkumą. „Ko nepadarysi dėl gero draugo? Buvo tikrai įdomu, įspūdis išliks visam gyvenimui! Nors, prisipažinsiu, jaudinausi, nes darbo sąlygos nebuvo pačios geriausios“, – prisimena I. Martinkėnaitė.

Ugnikalnio viršūnę Valerijus, Ingrida ir dainininkės dukrytė Marija pasiekė automobiliu, tuomet kėlėsi kalnų keltuvu, o paskutinę atkarpą įveikė pėsčiomis.

„Ingridos kirpimą buvau atnaujinęs prieš mėnesį, todėl Teidė viršūnėje jai pakirpau plaukų galiukus. Gyvenant tokioje vietoje, kur plaukus kasdien alina saulė, vėjas ir vandenyno vanduo, šukuoseną reikia atnaujinti kur kas dažniau nei įprastai“, – tikina Valerijus.

Ekstremalų sportą dievinantis plaukų stilistas nesnaudžia ir kviečia laukti naujų jo kirpimų netradicinėmis sąlygomis. Vienas jų visuomenę apskries jau visai netrukus.

I. Martinkėnaitės kirpimas snaudžiančio ugnikalnio viršūnėje nebuvo pirmoji Valerijaus avantiūra – praėjusią žiemą plaukų meistras modeliui suformavo šukuoseną Prancūzijos Alpėse, 3500 metrų aukštyje virš jūros lygio, o visai neseniai pasiryžo eksperimentui Atlanto vandenyno pakrantėje Nazarė, kur susidaro didžiausios pasaulyje bangos, siekiančios net iki 30 metrų aukščio.

?????????????

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: