Pradinis / Sportas / Iš Suomijos – su dviem bronzos medaliais

Iš Suomijos – su dviem bronzos medaliais

2018 m. kovo 17–18 d. Turku (Suomija) vyko Europos fechtavimo taurės „Sattelite“ varžybos kartu su Šiaurės šalių suaugusiųjų čempionatu. Fantastiškai pasirodė Viktė Ažukaitė: pogrupyje ji iškovojo tris pergales, o atkrintamosiose pralaimėjo tik dėl patekimo į finalą Estijos rinktinės narei K. Lehis rezultatu 15:11. Viktė iškovojo du bronzos medalius! Kaip pati Viktė sakė, pradžia buvo sunki, bet vėliau pavyko susitvarkyti su įtampa ir kantriai, bet užtikrintai kovoti“.

Varžybose taip pat dalyvavo A. Katkovaitė. Ji pogrupyje laimėjo dvi kovas iš šešių, bet atkrintamosiose kova dėl patekimo tarp 32 geriausiųjų buvo nesėkminga. A. Katkovaitė 15:13 rezultatu pralaimėjo Kanados sportininkei ir užėmė 38 vietą iš 56 dalyvių. R. Pacevičiūtei su viena pergale pogrupyje nepavyko peržengti atkrintamųjų barjero.

Vyrų grupėje geriausiai pasirodė J. Stalmakovas ir M. Tamošiūnas. Jie turėjo po vieną pralaimėjimą pogrupyje, iš karto pateko tarp 64 geriausiųjų. Tačiau kovos dėl patekimo tarp 32 geriausiųjų abiem buvo nesėkmingos, tad atitinkamai užimtos 38 ir 39 vietos. T. Makarovas, per plauką su viena pergale pogrupyje įveikęs atkrintamųjų barjerą, laimėjo kovą dėl patekimo tarp 64 geriausiųjų, bet į 32 grupę nepateko ir užėmė 64 vietą. P. Markevičius, pogrupyje laimėjęs dvi kovas, atkrintamosiose pralaimėjo Taipėjaus sportininkui ir užėmė 76 vietą. E. Dvariškiui ir R. Metiūnui nepavyko įveikti atkrintamųjų barjero.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top