Pradinis / Aktualijos / Iš Tarptautinių vaikų žaidynių kauniečiai grįžo su gausiu medalių kraičiu

Iš Tarptautinių vaikų žaidynių kauniečiai grįžo su gausiu medalių kraičiu

Perspektyviausi plaukimo, dziudo, lengvosios atletikos ir futbolo sporto šakų atstovai liepos 9–14 dienomis atstovavo Kaunui ir Lietuvai vadinamojoje vaikų olimpiadoje. Ufos mieste Rusijoje vykusios 53-iosios Tarptautinės vaikų žaidynės jauniesiems atletams iš Kauno buvo itin rezultatyvios – sportininkai grįžo su gausiu ir spalvingu medalių kraičiu.

Kauno miesto sportininkų komanda parsivežė iš viso 10 medalių individualiose sporto šakose, o dar vienu aukso medalių komplektu pasidabino futbolininkų ekipa.

Vien plaukikai susižėrė 8 medalius. Arnas Čereška trofėjus pelnė visose 4 rungtyse, kuriose dalyvavo, – 2 aukso ir 2 sidabro medalius. Plaukikės Mija Motiejaitytė ir Gerda Jotautė parvežė po 2 medalius: abi merginos pasipuošė sidabru ir bronza.

Į žaidynes vyko 2 lengvosios atletikos sportininkai ir abu taip pat grįžo su medaliais: Evelina Bukauskaitė iškovojo sidabrą šuolio į aukštį rungtyje, o Aurimas Šinkauskas rutulio stūmimo rungtyje pelnė bronzą.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė futbolo turnyras. Kauniečiai, nors grupės varžybose pralaimėjo pirmąjį susitikimą, užtikrintai žengė į finalą. Jame susitiko su Graikijos miesto Anatoliki Mani komanda. Čia Kauno futbolininkai iš pradžių atsilikinėjo rezultatu 1:3, bet šį deficitą sugebėjo panaikinti ir pagrindinį rungtynių laiką baigė lygiosiomis 3:3. Baudinių serija taip pat baigėsi lygiosiomis, tačiau per jos pratęsimą auksą Kauno komandai išplėšė Aurimas Dapkus.

Futbolo mačą tiesiogiai transliavo televizija. Vaizdo įrašą galima rasti internete: https://youtu.be/2szs7rJpiKM

Per visą Tarptautinių vaikų žaidynių istoriją sužibo nemažai būsimųjų Lietuvos sporto žvaigždžių – prizines vietas šiose žaidynėse yra pelnę disko metikas Andrius Gudžius, plaukikės Rūta Meilutytė ir Agnė Šeleikaitė, gimnastas Tomas Kuzmickas.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: