Pradinis / Kinas, muzika, TV / Ištekėjo už turtuolio Amerikoje, tačiau laimę rado Lietuvoje

Ištekėjo už turtuolio Amerikoje, tačiau laimę rado Lietuvoje

38-erių Rūta Banionytė – moteris, kurios gyvenimas vertas filmo scenarijaus. Ji prieš 20 metų išvyko iš Lietuvos, tapo modeliu ir ištekėjo už 40 metų vyresnio milijardieriaus. Po 11 metų trukusios santuokos šį sekmadienį LNK laidoje „Bus visko“ Rūta prisipažino, kad turėjo viską, bet laiminga nebuvo.

Rūta sako, kad visą gyvenimą ieškojo laimės, pilnatvės ir vidinės ramybės. Pradžioje tikėjosi, kad tai jai suteiks modelio darbas, pripažintos gražuolės statusas, tačiau, pažinusi tuometinę modelių pasaulio pusę, jauna moteris greitai suprato, kad tai ne jai.

„Jei nenori už centus dirbti po 18 valandų su pradedančiaisiais dizaineriais, turi įsiteikti agentūros savininkui, važinėti prabangiais automobiliais į vakarėlius, lankytis populiariuose baruose ir sudaryti įspūdį to, ko iš tiesų nėra“, – atviravo moteris.

Iš Austrijos persikėlusi dirbti į Los Andželą, tada dar visai jaunutė Rūta gerai uždirbo. Sako, kad už vieną pasirodymą ant podiumo su „Chanel“ mados namų kurtais drabužiais mokėdavo ir 1000 dolerių, o tapus žaislų reklaminiu veidu už pusvalandį, praleistą prie stalo žaidimų, gaudavo po 600 dolerių. Vis dėlto pasitaikydavo ir tokių mėnesių, kai pajamos buvo gerokai mažesnės, tad, kaip ir daugelis to meto manekenių, dienomis dirbo modeliu, o vakarais – padavėja. Būtent dirbdama padavėja ir sutiko savo būsimą vyrą.

„Jis buvo labai vienišas, o aš – nelaiminga. Jis – nuostabus žmogus, kuriam aš dėkinga už daugybę gražių savo gyvenimo akimirkų. Vos susipažinę, supratome, kad galime būti vienas kitam naudingi, ir jau po mėnesio susituokėme“, – atviravo Rūta. Rūtos vyras buvo 40 metų vyresnis milijardierius, kilęs iš Lietuvos, kuris puikiai suprato, kaip jaunai bei ambicingai merginai suteikti laimės. Rūta sako, kad tai buvo labiau verslo sandėris negu tikra santuoka. Jam reikėjo žmonos trofėjaus, o jai – prabangaus gyvenimo.

„Gyvenau prabangiame kelių milijonų dolerių vertės name. Mano diena prasidėdavo 12 valandą nuo treniruotės su asmeniniu treneriu, tada eidavau apsipirkinėti, o vakare dalyvaudavau verslo susitikimuose ir buvau tobula gyvenimo partnerė. Niekada vienas prieš kitą neapsimetinėjome šeima, abu turėjome atskirą gyvenimą“, – pasakojo Rūta.  Moters gyvenimas buvo nesibaigiančios pramogos, kelionės į prabangius kurortus ir skrydžiai privačiais lėktuvais. Tačiau visa tai buvo vyro verslo dalis, kurioje Rūta taip pat turėjo savo poziciją.

„Žinodavau, su kuo reikia užmegzti verslo ryšius, o geriausias būdas tai padaryti yra per žmonas. Susidraugaudavau su jomis, mes kartu mėgavomės grožio procedūromis, apsipirkinėdavome ir kitaip smagiai leisdavome laiką. Visa tai buvo nuoširdu, aš tikrai jas pamildavau, tačiau kartu tai buvo įrankis pasirašyti vyrui milijonines sutartis“, – prisipažino Rūta.

Laidoje „Bus visko“ Rūta atviravo, kad, artėjant trisdešimtmečiui, suprato, jog materialūs dalykai neatneša laimės, ir nusprendė jos ieškoti pasinerdama į labdarą, savanorystę bei dvasinius dalykus. Tada užsimanė vaikų, tačiau tai į 40 metų vyresnio sutuoktinio planus neįėjo.

„Pradžioje svarstėme keletą prabangių variantų, pvz., galvojome apie dirbtinį apvaisinimą… Bet vėliau mane ištiko emocinė krizė, mirė mano mamytė, išvykau į Lietuvą. Vis rečiau grįždavau į Los Andželą ir galiausiai čia pastojau“, – prisiminė Rūta.

Susilaukusi dukrytės moteris nebesvarstė varianto grįžti atgal į Los Andželą ir toliau ieškoti laimės. Rūta liko Lietuvoje ir jautėsi vis laimingesnė. Nors iš skyrybų galėjo labai praturtėti, moteris sako, kad niekada nebuvo lengvų turtų medžiotoja, be to, jautėsi pakankamai paėmusi.

Gyvenimo patirtis, įvairios dvasinės praktikos bei terapijos padėjo sukaupti žinių, jos į moters gyvenimą pagaliau atnešė ramybę ir meilę sau. Tuo ji šiandien noriai dalijasi leisdama moteriškumo praktikų rinkinius.

„Parodydama savo spalvingą kelią, kurį nuėjau, aš noriu perduoti moterims, kad iliuzijų galima vaikytis visą gyvenimą. Bet vienintelis dalykas, kuris suteikė man laimės, – tai atsigręžimas į save. Per seminarus, įvairias praktikas ir meditacijas, – teigia Rūta. – Taigi noriu perduoti moterims, kad laiminga galima būti jau dabar, tereikia surasti tinkamus įrankius ir pamilti save pačią.“

LNK

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: