Pradinis / Kinas, muzika, TV / Įvertinkite: Paula pristato dainą „So Fine“ ir muzikinį klipą

Įvertinkite: Paula pristato dainą „So Fine“ ir muzikinį klipą

Praėjusią savaitę paskelbusi apie antrojo savo kūrybos singlo pristatymą ir jį atlikusi viešai, viena perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų Paula šiandien skelbia kūrinio So Fine premjerą platformoje YouTube. Dainą mergina pristato kartu su vaizdo klipu, kuriame įsiamžino ir gerai žinomas radijo stoties ZIP FM laidų vedėjas ir redaktorius Ignas Lelys.

„Šiek tiek privertėme palaukti norinčius išgirsti naująją dainą socialiniuose tinkluose. Tas laukimas sukėlė tikrai daug teigiamų emocijų – žmonės to laukia, kaip ir aš. Daug klausimų – kada gi? Viskas vyko sąmoningai, tiesa, šiek tiek patobulinome ir patį vaizdo klipą. Dabar jau drąsiai dalijuosi antruoju savo kūrybos kūriniu“, – atvirauja atlikėja Paula.

„So Fine“ tai antroji merginos daina, sukurta kartu su vienu populiariausių šalies muzikos prodiuserių Gyčiu Valickumi-Echoes, kuris dirba su tokiais žinomais šalies atlikėjais kaip Donatas Montvydas ar Vaidas Baumila.

Kaip teigia Paula, naujojo kūrinio žodžiai paremti ir asmenine jos patirtimi, tiesa, labiau simboline prasme.

„Daina apie šiokį tokį pasimetimą, kuris teikia daug džiaugsmo, tačiau pareikalauja nemažai kantrybės… Trumpai tariant, apie vaikiną. Su juo sunku įsivaizduoti ateitį, bet linksma tiesiog būti čia ir dabar. Nors dainos žodžiai apie nepastovius merginos ir vaikino santykius, asmeniškai man tai turi daugiau simbolinę prasmę – kiekvienas susiduriame su prieštaringais pasirinkimais, kai nors žinome, kad kažkas neišeis į naudą, tačiau vis tiek to norime“, – aiškino dainos autorė.

Dainos prasmę Paula įtvirtino vaizdo klipu, kuriame įsiamžino atlikėjos geras bičiulis, radijo stoties ZIP FM laidų vedėjas ir redaktorius Ignas Lelys.

Nuotraukų ir vaido klipo autoriai FAST FOCUS

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: