Pradinis / Kinas, muzika, TV / Įvertinkite: „X faktoriuje“ išgarsėjusi Marija pristato pirmąjį solinį kūrinį

Įvertinkite: „X faktoriuje“ išgarsėjusi Marija pristato pirmąjį solinį kūrinį

Viename populiariausių televizijos muzikinių projektų X faktorius išgarsėjusi ir su nugalėtoja Igle geriausiomis draugėmis tapusi Marija Grabštaitė iki šiol savo gerbėjus džiugindavo perdainuotomis dainomis. Mergina savo karjeroje verčia naują lapą ir pristato pirmąjį solinį kūrinį This Love.

„Tai mano pirma daina, todėl tikiuosi didelio palaikymo. Man tai labai daug reiškia, įdėjau daug darbo tam, kad klausytojai pasisemtų energijos, kuria žadu dalytis“, – atvirauja mergina.

Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje džiazo vokalą studijuojanti mergina sako, jog muzika yra tarsi užkoduota jos genuose. Ji – šviesaus atminimo dirigento, džiazo orkestro „Kauno bigbendas“ įkūrėjo ir ilgamečio jo meno vadovo Romualdo Grabšto anūkė.

Marijos muzikalumas nebuvo nepastebėtas ir populiariame televizijos projekte „X faktorius“ – čia talentinga atlikėja buvo viena iš finalininkių ir subūrė nemažą gerbėjų būrį, taip pat susirado geriausią draugę, to paties projekto nugalėtoją Iglę Bernotaitytę.

Marija teigia, kad pirmoji solinė daina – tai ilgai brandintas darbas, dėl kurio ji labai jaudinasi ir laukia gerbėjų atsako bei įvertinimo.

„Daina – apie laisvę, meilę, saugumą ir išgyvenimus šių dalykų beieškant. Šia daina aš noriu visus įkvėpti nepasiduoti, ieškoti tos šviesos ir neužsibūti tamsoje“, – dainos prasmę aiškina Marija.

Jauna atlikėja pasakodama apie tai, kuo ji, kaip dainininkė, ir jos dainos skirsis nuo kitų Lietuvos muzikos pasaulio jaunų dainininkių, buvo kaip niekad atvira.

„Nenoriu lygintis ir būti lyginama su kitais. Jaučiuosi savita, savo gerbėjams visuomet būsiu nuoširdi, tikra ir nieko nevaidinsiu. Noriu žmones motyvuoti ir atnešti šiek tiek šviesos, kurios kartais taip visiems trūksta“, – teigia dainininkė.

Jau kitą savaitę Marija ruošiasi pateikti ir ypatingą staigmeną savo gerbėjams, apie kurią kol kas neatvirauja.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: