Pradinis / Renginiai, pramogos / Jaukiame D. Montvydo koncerte – šeimos palaikymas ir netikėtas duetas

Jaukiame D. Montvydo koncerte – šeimos palaikymas ir netikėtas duetas

Antradienio vakarą atlikėjas Donatas Montvydas sostinės Kongresų rūmuose surengė vieną paskutinių koncertų šiais metais. Jame pasirodė kartu su styginių oktetu ir netikėtais svečiais. Koncertas atlikėjui tapo ypatingas ir dėl to, kad jį stebėjo Donato šeima – žmona Veronika su dukrele Adele bei dainininko tėtis.

Dainininkui Donatui Montvydui metų pabaiga išties sėkminga. Prieš keletą dienų garsus atlikėjas buvo nominuotas ne vienoje „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimų nominacijoje, o šventiniu laikotarpiu dar laukia paskutiniai koncertai, kuriuose, atrodo, gerbėjų bus pilnutėlės salės.

Antradienio vakarą sostinės publikai Donatas surengė itin jaukų pasirodymą, kuris nuo šou arenose skyrėsi kaip diena ir naktis. Šį kartą ore tvyrojo šventinės nuotaikos, jaukumas ir visai kitaip skambantys garsiausi dainininko kūriniai. Pasiklausyti koncerto atvyko ir artimiausi Donato žmonės – žmona Veronika kartu su jųdviejų dukra Adele ir dainininko tėtis.

Koncerto metu atlikėjas nestokojo pokštų, ypač publiką prajuokino Donato pasakojimas apie dukros Adelės reakciją į pasikeitusią šukuoseną. „Kaip matote, mano galvoje yra pokyčių. Įsėdau į mašiną, pasisveikinau su dukra, o ji sako: „Tėti, atrodai kaip mergaitė.“ Apsidžiaugiau, nes vaiką nustebinti sunku“, – klausytojams pasakojo atlikėjas.

Vilniaus publikai garsus dainininkas pateikė ir netikėtų staigmenų – scenoje pasirodė žinomo muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ trečiojo sezono nugalėtoja Justina Budaitė-Junà ir šiais metais šiame projekte besivaržanti Monika Marija Paulauskaitė. Su pastarąja mergina Donatas pasirodė duetu ir atliko kūrinį „Beneath your beautiful“.

Koncertas buvo ypatingas ir dėl specialiai sukurtos scenografijos, kuri Vilniaus Kongresų rūmus pavertė dar jaukesniais ir dvelkiančiais prieššventine atmosfera.

Tai buvo vienas iš paskutinių šiais metais atlikėjo surengtų koncertų. Jau gruodžio 26 d., per pačias Kalėdas, dainininkas Donatas Montvydas surengs didžiausią šiais metais šou Kauno „Žalgirio“ arenoje, kuris pavadintas intriguojančiu pavadinimu „Kalėdos LIVE Cirkas“. O gruodžio 30 d. Palangoje, Kurhauzo koncertų salėje, įvyks paskutinis akustinis koncertas.

Nuotraukų autorius Rytis Šeškaitis

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top
%d bloggers like this: