Pradinis / Kultūra / Jaunieji kėdainiečiai – tarptautinio konkurso Italijoje nugalėtojai

Jaunieji kėdainiečiai – tarptautinio konkurso Italijoje nugalėtojai

Trys Kėdainių muzikos mokyklos auklėtiniai – smuikininkė Vaiva Jakštaitė ir akordeonistai Ugnė Grigaliūnaitė bei Povilas Neliupšis – Italijoje, Roseto mieste, surengtame devintajame tarptautiniame konkurse „Italian Award“ užėmė pirmąsias vietas.

Klasikinės muzikos konkurse, kuriame skirtingose amžiaus grupėse grojo 19 dalyvių, mokytojos Rasos Gužauskaitės auklėtiniai akordeonistai U. Grigaliūnaitė (B grupėje) ir P. Neliupšis (C grupėje) džiaugėsi pirmosiomis vietomis.

Tą pačią dieną P. Neliupšis varžėsi ir virtuozo kategorijoje. Akordeonisto amžiaus grupė buvo gausiausia, nes joje pasirodė 29 dalyviai iš Italijos, Vokietijos ir Lietuvos. Kėdainietis surinko 98 taškus iš 100 ir laimėjo didįjį prizą.

Instrumentinės muzikos konkurse mokytojos Zinos Geičienės mokinė smuikininkė Vaiva Jakštaitė klasikinės muzikos C kategorijoje užėmė aukščiausią pirmąją vietą ir taip pat iškovojo didįjį prizą.

Daugkartiniam konkursų nugalėtojui ir laureatui P. Neliupšiui, jau keletą metų garsinančiam Kėdainius šalyje ir už jos ribų, paramą kelionei į konkursą Italijoje skyrė Kėdainių rajono savivaldybė.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: