Pradinis / Lietuviai svetur / JAV. Ambasadoje surengtas Kristijono Donelaičio lituanistinės mokyklos lėšų rinkimo vakaras

JAV. Ambasadoje surengtas Kristijono Donelaičio lituanistinės mokyklos lėšų rinkimo vakaras

Balandžio 28 d. Lietuvos ambasadoje JAV buvo surengtas Vašingtono Kristijono Donelaičio lituanistinės mokyklos lėšų rinkimo vakaras. Jo metu koncertavo džiazo atlikėja ir kompozitorė iš Lietuvos Simona Minns.

Vakaro metu Simona atliko savo, Lietuvos ir užsienio autorių, taip pat lietuvių liaudies kūrinius, akompanuodama kanklėmis ir fortepijonu. Šiuo metu Bostone gyvenanti Simona Minns 2015 metais laimėjo „The Berklee Outstanding Jazz Vocalist“ apdovanojimą.

Renginio metu buvo surengtas aukcionas. Jame surinktos lėšos buvo skirtos K. Donelaičio lituanistinei mokyklai, veikiančiai nuo 1961 metų. Renginyje dalyvavo ambasadoriaus Rolando Kriščiūno sutuoktinė Živilė Kriščiūnienė, kurios rankų darbo rankinę buvo galima įsigyti vakaro aukcione. Jame taip pat buvo galima įsigyti krepšinio kamuolį su „Indiana Pacers“ žaidėjo Domanto Sabonio parašu, K. Donelaičio mokyklos Riešutėlių klasės mokinukų ir jų mokytojos Alinos  piešinį „Vaikų Lietuva“, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti, bei kitus daiktus.

LR ambasados Vašingtone inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: