Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Joninės Šventojoje: smagios tradicijos, rekordo siekimas, žymių atlikėjų koncertai

Joninės Šventojoje: smagios tradicijos, rekordo siekimas, žymių atlikėjų koncertai

Birželio 23–24 d. Šventoji vėl kviečia paminėti Joninių šventę prie jūros. Renginiai vyks naujoje vietoje – Šventosios uosto teritorijoje, netoli upės bei senojo jūros tilto. Numatoma daugiau dėmesio skirti sveikatingumui ir sportui, bet nepamiršti ir tradicinių pramogų.

Birželio 23 d. nuo 19 val. žiūrovus linksmins Palangos kolektyvų koncertas, bus sveikinami Jonai ir Janinos, įžiebiamas Joninių laužas, pinami ir plukdomi vainikėliai, vyks linksmos paparčio žiedo paieškos bei žaidimai. Apie 21 val. scenoje pasirodys Rūta Ščiogolevaitė ir Pauliaus Zdanavičiaus gyvo garso grupė su legendinės dainininkės Tinos Turner projektu, žiūrovai išgirs ir lietuviškų R. Ščiogolevaitės dainų. Koncertą vainikuos šventinis fejerverkas.

Birželio 24 d. nuo 10 val. pirmą kartą įvyks Lietuvos olimpinio komiteto programos „Išjudink save“ remiamas festivalis „1000 saulių“. Ryte visi laukiami mankštoje prie jūros, o 12 val. vasaros saulėgrįžos proga kviečiami siekti rekordo atliekant jogos saulės pasveikinimus. Pratimus galėsite išmokti festivalio metu 11 val. Vėliau bus galima išbandyti įvairius jogos būdus: juoko, akių, jin, jogą ore ir kitus. Mažųjų žiūrovų taip pat laukia speciali programa – specialūs sporto užsiėmimai, vaikų laisvalaikio klubo „Debesiukas“ kūrybinės dirbtuvės, mokslinis šou „Atradėjas“.

Renginiai vyks ne tik prie jūros – 17 val. Žemaičių Alkos kalne vyks terapinių garsų meditacija, o birželio 25 d. 10 val. norintieji galės dalyvauti jogos pamokoje poilsio namuose „Tomkuva“. Festivalyje planuoja dalyvauti profesionalūs jogos mokytojai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. 19 val. numatomas specialus muzikinis pasirodymas – „Skrydis su hangu“ kartu su daugiainstrumentalistu Sauliumi Petreikiu, koncerto metu bus galima išgirsti įmantrų, išskirtinio garso instrumentą hangą. Vakarą užbaigs „M.A.M.A.“ apdovanojimuose sužibėjusios ir itin linksmos grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasirodymas bei simbolinis 9 kvadratinių metrų dydžio saulės ženklo įžiebimas.

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: