Pradinis / Renginiai, pramogos / „Juodos orchidėjos“ atlikėjas G. Jurgelevičius koncerte sulaukė originalios dovanos

„Juodos orchidėjos“ atlikėjas G. Jurgelevičius koncerte sulaukė originalios dovanos

Populiarios grupės „MG International“ koncertas Kaune, bare „F‘Pub“, pasisuko netikėta linkme: į trijų dalių pasirodymą atvykęs šlageriu jau tapusios dainos „Juoda orchidėja“ atlikėjas Giedrius Jurgelevičius iš bičiulių sulaukė staigmenos – praėjusio penkiasdešimtmečio proga jam įteiktas vainikas iš rudens gėrybių bei saulėgrąžų daigų puokštė.

Vainiką, kuriame dominuoja įvairios dešrelės iš natūralios lietuviškos arklienos, sukūrė floristas Modestas Vasiliauskas. Jis sakė autoriniam darbui panaudojęs kelis kilogramus švariausia mėsa vadinamos arklienos gaminių. Vainiką paįvairino obuoliais, paprikomis, agurkais bei kitomis rudens gėrybėmis. Jubiliatas įvertino ir renginių organizatorės Ginos Blockienės dovaną – saulėgrąžų daigų padėklą. Netradicinė puokštė pagal tam tikrą išmėgintą technologiją buvo auginama dešimt dienų.

„Įprastai dovanojamos gėlės nėra valgomos, o žiedais pasidžiaugiame neilgai. Šįsyk nutarėme padaryti kitaip – padovanoti sukaktuvininkui puokštę, kuri ne tik įspūdingai atrodo, bet ir galės tapti nuostabiomis pusryčių salotomis!“ – paaiškino G. Blockienė.

G. Jurgelevičius tikrąją gimtadienio dieną praleido su draugais ir artimaisiais išnuomotoje sodyboje. Tarp svečių buvo ne vienas žinomas atlikėjas, todėl mikrofonas šventės vakarą laisvas buvo retai.

„Padainavau ir aš. Žinoma, skambėjo ir „Juoda orchidėja“. Nors turime ne vieną žinomą dainą, šita populiariausia. Ne tik tarp gerbėjų, bet ir tarp artimųjų“, – sakė jubiliatas.

„Juoda orchidėja“ radijo stočių eterį pasiekė daugiau nei prieš dešimt metų – po to, kai įvyko jos debiutas televizijoje. Tekstą G. Jurgelevičiaus sukurtai melodijai parašė Olegas Zotovas. Kūrinį aranžavo Mindaugas Piliponis.

„Kad daina labai populiari, sužinojome tik prieš kokius trejus metus, kai jos peržiūrų „Youtube“ kanale skaičius perkopė 3 mln. ir mums ėmė skambinti žurnalistai“, – prisiminė G. Jurgelevičius.

Jis sakė žinąs, kad daina jau apipinta legendų – neva ji sukurta žuvusiam motociklininkui, tragiškai pasibaigusiai meilei ar buvusiai mylimajai.

„To reikėtų klausti Olego, bet tikrai nepamenu, kad kuriant dainą būtų buvę kalbama apie ką nors panašaus, – juokėsi pašnekovas. – Norėjome, kad tekste būtų minima balta orchidėja. Bet teksto autorius patikino, kad augalas, kuris pasaulyje neegzistuoja, intriguos, taps alegorija. Taip ir nutiko.“

G. Jurgelevičius sakė gimtadienių nešventęs daug metų. Įsimintiniausios buvo 45 ir 50 metų sutiktuvėms skirtos iškilmės, nes tada greta buvo tie, kuriuos jis norėjo matyti.

„MG International“ vokalistas sakė gimtadienio neįsivaizduojąs be artimųjų, draugų ir jų klegesio. „Vienas likęs gali švęsti iki sąmonės netekino, bet linksmiau nebus“, – nuomonę išsakė pašnekovas.

Dovanų sukaktuvininkas taip pat nesureikšmina, tačiau itin džiaugiasi prieš penkerius metus gavęs knygą „Mūsų miesteliai“, kurią vis dažniau pavarto.

Atlikėjas neslėpė, kad originalios, bet kartu praktiškos M. Vasiliausko ir G. Blockienės staigmenos jį nustebino. „Arklienos esu ragavęs dar besimokydamas pradinėje mokykloje. Kengūros, varlių šlaunelių, nutrijos, bebro mėsos skonis man taip pat žinomas“, – patikino G. Jurgelevičius.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: