Pradinis / Kinas, muzika, TV / Justė Arlauskaitė-Jazzu: „Nereikia bijoti būti kitokiems“

Justė Arlauskaitė-Jazzu: „Nereikia bijoti būti kitokiems“

Praėjusią savaitę prasidėjusi išskirtinė „X faktoriaus“ atranka suteikė galimybę pasirodyti muzikinėms ir vokalo grupėms. Svajojantiems apie galimybes, kurias suteikia šis muzikinis šou, reikia nufilmuoti atliekamą dainą, užpildyti anketą „X faktoriaus“ interneto puslapyje ir atsiųsti ją projekto rengėjams.

Projekto teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu nekantrauja, kada galės išvysti dar nematytų projekto dalyvių pasirodymus. Dalyvauti grupių atrankoje dainininkė kviečia tiek duetus, tiek didesnes grupes. Dainininkė įsitikinusi – dainuoti grupėje tarp talentingų žmonių yra labai geras dalykas, nes kiekvienas skatina tobulėti, padeda augti vienas kitam.

„Komanda ant scenos visada yra gerai. Mes su Leonu Somovu scenoje esame jau dešimt metų. Kuriant muziką man kitų žmonių nereikia, dviese mes galime padaryti viską“, – sako Jazzu.

„X faktoriaus“ scenoje teisėja labiausiai laukia puikiai dainuojančių vokalinių ansamblių – tokių, kaip praėjusį sezoną puikiai pasirodžiusi grupė „Original Copy“. Dainininkei labai svarbi ir įvairovė, tad projekte yra laukiami tiek duetai, tiek didesni kolektyvai.

„Svarbiausias dalykas šiame projekte yra vokalas. Tad tiek grupės, tiek pavieniai atlikėjai turi dainuoti gerai. Grupės turi būti pasiryžusios eksperimentams, drąsios, nebijoti ieškoti, būti kitokios“, – ko reikia norint sužavėti „X faktoriaus“ žiūrovus, vardija atlikėja.

Du sezonus iš eilės projekte sėkmingai grupėms vadovavęs Saulius Urbonavičius-Samas šį kartą savo kėdę užleis kitam teisėjui. Kokia grupių mokytoja būtų praėjusiame sezone merginoms vadovavusi Jazzu? „Dirbant su daugiau žmonių krūvis yra didesnis, tačiau yra ir daugiau pliusų. Kai yra daugiau žmonių, yra daugiau ir idėjų. Dirbti su grupėmis būtų visai smagu, įdomi patirtis“, – mano jau rudenį prasidėsiančio projekto naujo sezono teisėja.

Grupių, užpildžiusių projekto dalyvio anketą, pasirodymus peržiūrės ir savo komentarus išsakys visi projekto teisėjai. Komentarai bus matomi „X faktoriaus“ puslapyje internete. Muzikiniame TV3 šou yra laukiami rokeriai, reperiai, dainuojančių merginų grupės, elektroninės muzikos kūrėjai – visi, kurie nori, jog jų muzika būtų išgirsta. Teisėjus ir žiūrovus sužavėjusios grupės iškart pateks į finalinį projekto etapą „Kėdžių iššūkis“.

„Foto Pro“, „Pix“ studijos nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: