Pradinis / Sportas / Justiną Kinderį nuo prizinės vietos skyrė vos 2 sekundės

Justiną Kinderį nuo prizinės vietos skyrė vos 2 sekundės

Atvirojo Vengrijos šiuolaikinės penkiakovės uždarų patalpų čempionato vyrų varžybose Justinas Kinderis užėmė 6-ąją vietą, nors nuo trečiąją vietą užėmusio sportininko atsiliko vos 2 sekundėmis.

Lietuvos sportininkas fechtavimo rungtyje buvo 7-as, plaukimo – 24-as, jojimo – 22-as, o geriausiai pasirodė savo stipriojoje kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 2 vieta. Tai leido iš viso surinkti 1480 taškų.

Varžybų Budapešte nugalėtoju tapo baltarusis Ilja Palazkovas (1501), aplenkęs vengrą Robertą Kaszą (1489) ir savo tautietį Pavelą Tichonovą (1482). 4-ąją ir 5-ąją vietas užėmė airis Arthuras Langigan-O Keeffe’as ir baltarusis Stanislavas Žuravliovas, surinkę po 1481 tašką.

Jaunasis Dovydas Vaivada fechtavimo rungtyje liko 23 vietoje, plaukimo rungtyje užėmė labai aukštą 9-ąją vietą, jojimo rungties nebaigė, o kombinuotoje rungtyje liko 33 vietoje ir iš viso surinko 1112 taškų. Tai leido galutinėje įskaitoje tarp 47 sportininkų užimti 37-ąją vietą.

Vyrų varžybose Budapešte kovojo sportininkai iš 13 šalių: Airijos, Argentinos, Australijos, Austrijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Čekijos, Ispanijos, Italijos, Lietuvos, Šveicarijos, Turkijos ir Vengrijos.

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: