Pradinis / Kinas, muzika, TV / Kad išpildytų vaikų svajonę, mamai pakako vieno laiško televizijai

Kad išpildytų vaikų svajonę, mamai pakako vieno laiško televizijai

Jau šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvys pramoginį-istorinį šou „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“. Jo metu kovos du dešimtmečiai – šeštasis (1950–1960) ir pirmasis (2000–2010) šio amžiaus dešimtmetis. Laidoje pasirodys ryškiausi praėjusių metų ir šių dienų atlikėjai – jie atliks didžiausius to meto hitus.

Visai šeimai skirtos laidos metu bus prisiminti svarbiausi istoriniai įvykiai, ryškiausios asmenybės, išradimai, mados, šokiai. Scenoje taip pat dainuos šou žiūrovai. TV3 televizija nusprendė išpildyti keturių vaikų svajonę padainuoti 800 tūkstančių žiūrovų ir iš arti pamatyti, kaip gimsta populiariausias istorinis projektas Lietuvoje.

Viskas prasidėjo nuo to, kad keturių sūnų mama Joana Gudžiūnienė parašė TV3 televizijai laišką. Jame dėstė, kad ji ir jos vaikai yra dideli TV3 projektų gerbėjai. Moteris teigė, kad vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo penktąjį „X Faktoriaus“ sezoną, o dabar nepraleidžia nė vienos „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ laidos. Ji su keturiais sūnumis ir vyru gyvena Jonavos rajone, Šveicarijos kaime. Pasirodyti per televizorių buvo jos vaikų svajonė. Ją moteris sumanė išpildyti.

„Kai gavau Joanos elektroninį laišką, iš karto pajutau simpatiją mamai, taip mylinčiai savo vaikus ir taip tinkamai juos aklėjančiai bei ugdančiai jaunuosius Lietuvos patriotus. Beliko tik jiems suteikti sceną prieš visą Lietuvą“, – sako TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

„Mano vaikai lanko dainavimo pamokas. Pagalvojome, kad jie puikiai galėtų atlikti „Ūdrio ariją“ iš legendinės operos „Pilėnai“. Juk Lietuvoje tikrai mažai kas dainuoja šį kūrinį. Sūnūs yra dalyvavę „Dainų dainelėje“, scena jiems nėra naujiena. Tačiau pasirodyti šimtams tūkstančių žmonių jiems didžiulis iššūkis. Televizija juos sužavėjo, todėl mielai nusifilmuotų ir kitose laidose. Svarbiausia, kad nesusirgtų žvaigždžių liga“, – juokiasi keturių berniukų mama.

„Televizija yra žmonės – pradedant nuo darbuotojų, baigiant žiūrovais. Todėl manome, kad tai  yra mūsų privilegija ir pareiga – būti su žmonėmis. TV3 visada siekė ir siekia rodyti ne tik tviskančias raudonojo kilimo žvaigždes, bet ir tuos, kurie niekada net nesvajojo eiti raudonuoju kilimu, nedaro savireklamos iš savo poelgių ar kasdienio darbo“, – sprendimą, kodėl suteikė galimybę pasirodyti populiariame šou, aiškina A. Rimas.

Jauniausiam Gudžiūnų vaikui Aisčiui septyneri, Ugniui devyneri, Taurui dešimt, o Nagliui dvylika metų. Vaikų mama sako, kad ne ką mažesnį įspūdį vaikams paliko ne tik dainavimas scenoje, bet ir susitikimas su „X Faktoriaus“ dalyviais.

„Filmavime dalyvavo ir mėgstamo projekto dalyviai. Vaikai negalėjo patikėti, kad ruošiasi pasirodymui tame pačiame grimo kambaryje kaip ir jų dievaičiai – grupė „120“. O kai Dovydas ir Šarūnas juos užkalbino, sūnūs buvo dar laimingesni. Jiems dėmesį parodė ir mylimas projekto teisėjas – Saulius Urbonavičius-Samas. Žvaigždės, matytos per ekranus, pasirodė labai žemiškos: paprastos, draugiškos, nusiteikusios bendrauti“, – juokiasi J. Gudžiūnienė.

Kuris dešimtmetis įdomesnis, laidos pabaigoje spręs 100 studijoje sėdinčių jaunuolių. Balsuoti galės ir televizijos žiūrovai. Daugiausia žiūrovų balsų surinkęs dešimtmetis be kovos keliaus tiesiai į finalą.

„Smagu, kad šis projektas žiūrovams jau tapo sekmadienio vakaro tradicija, jie laukia transliacijų. Tai rodo ir didelis populiarumas, ir žmonių atsiliepimai. Žmonės išsiilgę gerų naujienų, gražių žmonių, teigiamų istorijų, malonių prisiminimų. Kaip televizija šiuos projektus vertiname ne tik galvodami apie savo įvaizdį. Mums labai svarbus patriotiškumas, meilė Lietuvai ir aplinkiniams“, – šypsosi A. Rimas.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: