Pradinis / Renginiai, pramogos / Kaip naująją lietuvišką romantinę komediją įvertino žinomi šalies žmonės?

Kaip naująją lietuvišką romantinę komediją įvertino žinomi šalies žmonės?

Šiandien Lietuvos kino teatrus pasieksiančią romantinę komediją Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pirmieji jau spėjo įvertinti žinomi šalies žmonės. Tiek socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, tiek atlikėjas Donatas Montvydas negailėjo gražių žodžių pagrindiniam filmo aktoriui, humoristui Justinui Jankevičiui.

Kartu su vyru, laidų vedėju Jonu Nainiu, filme apsilankiusiai atlikėjai bei drabužių kūrėjai Simonai Nainei filmas labai patiko. „Filmas tikrai patiko, gerai praleidau vakarą. Iš tikrųjų labai džiaugiuosi, kad lietuviai apskritai kuria filmus. Manau, kad atsiras skeptikų, kuriems galbūt šis filmas nepatiks, bet aš visada bandau įžvelgti pozityvumą ir palaikyti savus, nes visiems labai lengva kritikuoti. Manau, kad reikia įžvelgti visus įmanomus pliusus. Filme buvo tokių vietų, kur juokiausi net balsu“, – teigia Simona.

Atlikėjas Donatas Montvydas romantinės komedijos premjerą stebėjo kartu su žmona Veronika ir liko labai patenkintas naujuoju režisieriaus A. Žiurausko kūriniu. „Man labai patinka Justinas, dėl to jį besąlygiškai palaikau visur. Retai kažkur bevaikštau, bet šįkart mane labai nustebino, kad lietuviška komedija, suregzta tokiu holivudiniu pagrindu, žiūrėjosi pakankamai lengvai ir su humoru. Sėdėjau ir mėgavausi – po filmo tik geros emocijos“, – sakė atlikėjas.

„Filmą vertinu labai šauniai. Šaunuolis Justinas, aš jį laikau labai didžiuliu profesionalu ir labai džiaugiuosi, kad jis toks buvo filme. Pateisino tai, ką aš apie jį manau. Labai džiaugiuosi dėl viso kolektyvo ir paties režisieriaus. Toje srityje turėti tokią komandą, kuria tu pasitiki ir kurią besąlygiškai myli, yra sugebėjimas. Tikrai nesinorėjo išeiti – o to galbūt kartais norisi žiūrint mūsų lietuviškus filmus. Tai tikrai labai sveikinu“, – pridūrė retai lietuviškuose filmuose besilankantis D. Montvydas.

Karolina Meschino ypač didžiuojasi filme debiutavusiu J. Jankevičiumi. „Buvo labai keista Justą matyti didžiajame ekrane dabar, kai labai daug laiko praleidžiame kartu, bet labai patiko. Aš esu romantikė, jautruolė, tai man tokio pobūdžio lengvi romantiniai filmai apie meilę, bandymą susigrąžinti labai patinka ir pabaigoje aš net susigraudinau, pati dar nesupratau kodėl, bet buvo labai miela. Žiūrėdama į Justą jaučiuosi tarsi mama, labai juo didžiuojuosi“, – emocijų neslėpė mergina.

Filme kartu su mylimąja apsilankęs prodiuseris Leonas Somovas taip pat negailėjo gerų žodžių kūrėjams. „Manau, Justinui tas vaidmuo labai tiko, man buvo smagu žiūrėti šį filmą ir tikrai nebuvo nė vieno momento, kada būtų norėjęsi išeiti. Tai yra geras ženklas. Buvo juokingų momentų. Apskritai manau, kad komediją nėra lengva kurti, bet, mano nuomone, šiai komandai tai pavyko. Apskritai šį filmą įvertinčiau kaip gerą“, – atviravo vyras.

Prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakoja apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį „stand-up“ komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam… Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę.

Fotografas M. Stankevičius

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top