Pradinis / Grožis ir mada / Kaip pasidaryti šventinį makiažą

Kaip pasidaryti šventinį makiažą

Gražiausios metų šventės – tai laikas, kai turime stabtelėti. O jeigu mes, moterys, ne tik norime, bet ir esame kone įpareigotos kasdien atrodyti nepriekaištingai, švenčių metu turime tiesiog žėrėti. Todėl norėdama, jog net pelenės šventiniu laikotarpiu virstų princesėmis, vizažistė Jelena Liaudinienė siūlo du šventinius makiažus, kuriuos be vargo namie pasidarysite pačios.

„Mano patirtis sako, jog moterims šventinis laikotarpis be galo įtemptas. Darydama makiažą šventėms, dažnai turiu daugiau nei visada maskuoti melsvus paakius ar papildomas raukšleles pavargusiuose veiduose. Todėl, kurdama naujus makiažus šioms šventėms, norėjau, jog moterys ne tik atrodytų gražiai, bet ir spinduliuotų gyvybingumą bei subtilią eleganciją“, – sakė vizažistė J. Liaudinienė.

„Karnavalinis šėlsmas“

Pirmasis makiažas „Karnavalinis šėlsmas“ skirtas norinčioms tapti stebuklingo kalėdinio vakaro karalienėmis.

Iš pradžių nedidelį kiekį makiažo pagrindo su SPF 15 filtru paskirstykite tarp pirštų ir pradėkite dengti veido centrinę zoną – kaktą, nosį ir smakrą, pereikite šonų link. Po to tolygiai padenkite veidą CC kremu su SPF 15 filtru (nuo UV spindulių reikia saugotis visus metus), o kremui tinkamai įsigėrus odą papudruokite permatoma biria pudra.

Kitas žingsnis – akys. Antakius paryškinkite antakių kontūro pieštuku. Ant piršto galiuko išspauskite nedidelį kiekį vokų šešėlių pagrindo – piršto galiukas turi šiek tiek pabalti, tada paskirstykite pagrindą po visą voką. Tam būtinai naudokite tik 4-ąjį bevardį pirštą. Visą judantį voką padenkite „spun silk“ atspalvio mineraliniais vokų šešėliais, o voko raukšlę paryškinkite skaistalais, taip išgausite gaivaus žvilgsnio efektą. Akių kontūrą pabrėžkite akių kontūro pieštuku ir lengvai jį retušuokite akių ir antakių kontūro formavimo teptuku. Galiausiai blakstienas švelniai padenkite blakstienų tušu. Odai suteikite persikų atspalvio, panaudodama tuos pačius skaistalus, kuriuos naudojote akių makiažui.

Pagrindinis „Karnavalinio šėlsmo“ akcentas – lūpos. Jų kontūrą pabrėžkite lūpų kontūro pieštuku, o lūpas nudažykite intensyviai drėkinamaisiais lūpų dažais. Tik tiek, ir jūs – kalėdinio vakaro pažiba.

„Penkios minutės iki vidurnakčio“

Norinčioms spinduliuoti prabanga ir elegancija naujametinio vakaro metu vizažistė sukūrė makiažą „Penkios minutės iki vidurnakčio“. Makiažo pagrindu su SPF 15 filtru švelniai padenkite veido odą. Po to skysto makiažo pagrindo teptuku užtepkite kreminį makiažo pagrindą ir viską sutvirtinkite permatoma pudra.

Užburiančiam žvilgsniui sukurti antakius pabrėžkite tamsiai rudos atspalvio antakių kontūro pieštuku, o vokus padenkite vokų šešėlių pagrindu. Akių kontūrą nubrėžkite juodu akių kontūro pieštuku. Visą judančią voko akių dalį modeliavimo teptuku padenkite kristalo atspalvio mineraliniais vokų šešėliais. O voko raukšlėje vokų šešėlių retušavimo teptuku išretušuokite mineralinius vokų šešėlius, tam puikiai tiks slyvų spalva. Nepamirškite blakstienų padengti blakstienų tušu.

Norėdamos išgauti spinduliuojančios, persiko faktūros odos efektą, veidą padenkite įdegio pudra, o skruostikaulius – skaistalais. Skruostikaulių viršūnes akcentuokite padengdamos šviesinamąja priemone iš tos pačios paletės.

Išraiškingų lūpų efektui lūpų kontūrą nubrėžkite lūpų kontūro pieštuku, o lūpas padenkite intensyviai drėkinamaisiais lūpų dažais. Papuoškite savo veidą šypsena – ir jūs pasiruošusi.

„Šventinį vakarą pasipuošusios kuriuo nors iš šių makiažų nesuklysite. Tačiau nepersistenkite, nepamirškite paprastų, bet laiko patvirtintų makiažo taisyklių. Svarbu išryškinti kurį nors vieną akcentą – akis arba lūpas, bet ne abu. Naudodamos skaistalus, nesivadovaukite taisykle: per daug, tai ne per mažai. Atvirkščiai, atkreipkite dėmesį, jog perteklinis skaistalų kiekis  sendina. Dengdamos veidą kreminiu makiažo pagrindu, įsitikinkite, kad padengėte visą veido odą, nepalikdamos zonų ties plaukų linija ar šalia ausų, taip pat nepamirškite kaklo srities bei iškirptės zonos. Neleiskite smulkioms detalėms gadinti jūsų vakaro“, – patarimais dalijasi vizažistė J. Liaudinienė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: