Pradinis / Grožis ir mada / Kaip šią vasarą atrodyti stilingai

Kaip šią vasarą atrodyti stilingai

Neatsiejama vasaros sutiktuvių dalis – spintos revizija. Tačiau kaip atnaujinti savo garderobą, kad šiltuoju sezonu atrodytumėte stilingai, bet neišleistumėte daug? Stilistės Viktorijos Šaulytės teigimu, siekiant atsišviežinti vasarai, pakaks vos kelių naujų drabužių. O pastebimai sutaupyti pavyks, jei madingais ir kokybiškais drabužiais pasirūpinsite per didįjį savaitgalio išpardavimą. Taigi kaip papildyti savo spintą, kad vasara būtų stilinga?

Tendencija – šlakelis „kičo“

Pasak stilistės V. Šaulytės, pagrindiniai šios vasaros stiliaus motyvai – lengvumas, patogumas ir plati spalvų paletė. Be to, neatsiejama stilingo vasariško įvaizdžio dalis – šlakelis kičo, kuris dabar – labai ant bangos.

„Šįmet spalvų – kaip niekad daug. Dominuos pasteliniai vieno silueto kostiumėliai, ryškių, sodrių spalvų kelnės ir sportinių motyvų palaidinės, taip pat asimetriški gėlių raštais dekoruoti sijonai, džinsiniai švarkeliai, palaidinės su boho motyvais. Vis dažniau matysime ir holografiniais elementais puoštus drabužius. Be to, į madą vėl grįžta platėjančios kelnės“, – vardija V. Šaulytė.

Kalbėdama apie aksesuarus stilistė pabrėžia, kad svarbiausia ruošiantis vasarai pasirūpinti akiniais nuo saulės, kurie gali būti pačių įvairiausių spalvų ir formų, taip pat ant juosmens prisegamomis piniginėmis, kepurėmis su snapeliais ir skarelėmis. Na o stilingiausi batai šią vasarą – patogiosios espadrilės.

Kiek pinigų išleisti ruošiant spintą naujam sezonui – optimalu? V. Šaulytės teigimu, atsakymas individualus. Tačiau sutaupyti nori kiekvienas, todėl šiuo atveju geriausia išeitis – apsipirkti per išpardavimą, kai skirtingos, net išskirtinių pasaulinių prekės ženklų parduotuvės kainas mažina net naujoms, ką tik pristatytoms vasaros kolekcijoms.

Išeitis – praktiški drabužiai

Vis dėlto tam, kad sutaupyti atsinaujinant vasarai pavyktų maksimaliai, V. Šaulytė pataria išpardavimui sąžiningai pasiruošti iš anksto. „Juk kiekvienas savo spintoje turime gerų drabužių iš praėjusio sezono. Taigi pirmiausia reikėtų apžiūrėti savo drabužinę ir įsivertinti, ko trūksta“, – sako stilistė.

Ir netrunka iliustruoti pavyzdžiais. „Kalbant apie derinius, vasarai vertėtų rinktis praktiškus, lengvai transformuojamus drabužius ir stiliaus detales. Pavyzdžiui, plačios, lengvos kelnės puikiai derės ir prie marškinėlių, ir prie marškinių, o akiniai nuo saulės visad pagyvins bendrą įvaizdį. O džinsinis sarafanas, kuris vėl grįžo į madą, puikiai tiks tiek pasivaikščiojimams mieste, tiek vakare“, – sako V. Šaulytė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: