Pradinis / Grožis ir mada / Kaip susikurti festivaliui tinkantį makiažą

Kaip susikurti festivaliui tinkantį makiažą

Kur geriau vasarą išsilaisvinti iš kasdienės rutinos ir pasinerti į nuotykius, jei ne festivalyje? Šiluma lepinantis oras, netylantys muzikos ritmai, smagi kompanija ir begalė pramogų – tik spėk visur dalyvauti. Tačiau, net ir vos koja kojon spėjančios paskui linksmybes, mes, merginos, visur norime atrodyti nepriekaištingai. Juolab kai festivaliai skelbia laisvę kūrybiškam įvaizdžiui ir spalvoms, kiekvienai naudinga žinoti, kaip susikurti daug laiko ir priemonių nereikalaujantį festivalio makiažą.

Ne paslaptis, kad festivaliuose tenka atsisakyti patogumų, pasiimti tik svarbiausius daiktus ir pamiršti ilgai trunkantį puošimąsi prieš veidrodį. Tačiau tikrai negalima praleisti ne kasdien pasitaikančios progos išskirtinai apsirengti, pasidaryti žaismingą šukuoseną ir vasara dvelkiantį, kūrybiškesnį makiažą nei įprastai. Skaitykite ir sužinokite, kokių 6 makiažo priemonių nepamiršti įsidėti į kuprinę, kad būtumėte tikra festivalio žvaigždė.

Žvalus žvilgsnis visą dieną: vandeniui atsparus blakstienų tušas

Koks festivalis be vandens pramogų? Karštą vasaros dieną nėra nieko geriau nei atsigaivinti šokant į ežerą, čiuožiant vandens lenta ar gelbėjantis iš vandens balionėlių mūšio ir … po visko atrodyti nepriekaištingai. Tam yra lengva išeitis, jei kasdienį blakstienų tušą pakeisite atspariu vandeniui. Jis padės visą dieną akis išlaikyti ryškias ir nesijaudinti dėl pajuodusių nuo tušo paakių, kad ir kiek mėgautumėtės vandens pramogomis.

Skaisti veido oda: skystas makiažo pagrindas ir kompaktinė pudra

Festivalyje pasislėpti nuo saulės – nelengva užduotis. O ir kam tai daryti, kai metas ja lepintis! Tamsus įdegis – akį traukiantis vasaros atributas, deja, per greitai įgautas, ne visada atrodo gerai. Jei dieną pramogaudama paplūdimyje neturėjote kremo nuo saulės ir nusvilote veidą, išeitis yra ir galite būti tikra, kad vakare atrodysite puikiai, – užteks pasidengti veidą skystu, raudonį paslepiančiu makiažo pagrindu ir problema išspręsta. O jei dar norite, kad veidas atrodytų skaistesnis, prigriebkite šviesą atspindinčią kompaktinę pudrą, kuri veidui suteiks spindesio ir padės merginoms švytėti lyg užburiančioms undinėlėms.

Festivalio įvaizdis vienu potėpiu: metalo spalvos lūpų dažai

Jei kremtatės, kad savo spintoje nerandate ryškių, vasariškų drabužių, – ne bėda. Užteks lūpas padengti šios vasaros karščiausia tendencija laikomais metalo spalvos lūpų dažais – ir tikrai neliksite nepastebėta. Iš tolo švytinčios ryškiai rožinės ar mėlynos metalo spalvos lūpos neleis suabejoti, kad esate tikra festivalio siela ir ryškų įvaizdį galite sukurti ne tik drabužiais, bet ir makiažu.

Vasariška gaiva ir lengvumas: skaistinamasis pieštukas

Trys komponentai, neatsiejami nuo vasariško įvaizdžio, – gaiva, lengvumas ir spindesys. Festivalio metu visa tai galite turėti savo kišenėje! Kosmetikos produktų kompanijos  šį sezoną savo vartotojams siūlo naujieną – skaistinamąjį pieštuką, kuris padės išgauti užburiantį spindesį keliais brūkštelėjimais ir suteiks gaivumo jūsų saulės nubučiuotiems skruostams.

Žaismingi akcentai: ilgai išliekantis akių pieštukas

Daugumai merginų pasidažyti akis – dažnai sudėtingiausia makiažo proceso dalis, kuri reikalauja didesnio kruopštumo ir laiko. Festivalis ne ta vieta, kur gali ilgai žaisti su šešėlių palete, tad užteks ryškaus pravedimo akių pieštuku ir makiažas iškart įgaus žaismingą akcentą. Nebijokite griežtų, sunkių linijų ir rinkitės ryškias spalvas – rožinę, žydrą, raudoną, – taip suteiksite žvilgsniui gyvybingumo.

Laisvė kūrybiškumui: veido ir kūno blizgučiai

Jei būsite festivalio žvaigžde – tai be jokių suvaržymų, tad nepamirškite ne tik ryškių spalvų, bet ir blizgučių. Įvairios kosmetikos kompanijos siūlo veido ir kūno blizgučius, kurie įvaizdžiui suteiks žaismingumo, jaunatviškumo ir, žinoma, garantuotai būsite ryški ir gerą nuotaiką skleidžianti vakaro pažiba. Nebijokite vasarą būti drąsi ir žaisminga – metas žibėti!

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: