Pradinis / Grožis ir mada / Kaip susikurti pasitikėjimą savimi įkvepiantį makiažą ir stilių

Kaip susikurti pasitikėjimą savimi įkvepiantį makiažą ir stilių

3 (5)Nors žiema jau čia pat, lietus ir pilkuma už lango kuria niūrią rudeninę nuotaiką. Pradėti dieną su šypsena ne kiekvienai lengva. Artėjant žiemai, išsklaidyti rudenišką slogutį vieni bando skaniu maistu, kiti – naujais pirkiniais ar pramogomis. Tačiau kovoti su niūria nuotaika gali padėti tiesiog didesnis pasitikėjimas savimi. Vizažistė ir grožio specialistė Jelena Liaudinienė pataria, kaip susikurti pasitikėjimą savimi įkvepiantį stilių ir makiažą.

J. Liaudinienė moterims pirmiausia primena visada su savimi turėti kosmetinę su pagrindinėmis kosmetikos priemonėmis: kompaktine pudra, skaistalais, lūpų dažais bei lūpų blizgiu. „Žinodama, kad visada su savimi turi priemones, galinčias greitai pakoreguoti makiažą, moteris jausis ramiau ir pasitikės savimi. Niekada negali žinoti, kada užklups lietus ar makiažą nubrauks šiltai apmuturiuotas šalikas. Kur kas lengviau išsaugoti gerą nuotaiką, kai nereikia sukti galvos dėl sugadinto makiažo“, – teigia makiažo specialistė.

Makiažui – tik šiltos spalvos

Kalbant apie grožio puoselėjimą šaltuoju metų laiku, pirmiausia dėmesį reikėtų atkreipti į veido odą. Jeigu norite, kad ji švytėtų net ir vėlų rudenį, nepamirškite ja rūpintis ir pasirinkite tinkamą kompaktinę pudrą bei skaistalus. Juos turite rinktis ne tik pagal savo odos tipą, bet ir pagal metų laiką.

„Šaltuoju metų laiku siūlau rinktis šiltesnius, persikinius atspalvius – veidas atrodys natūralesnis ir skaistesnis. Jeigu turite lygią veido odą, galite rinktis produktus, turinčius spindinčių ar perlamutrinių dalelių. Tai padės sukurti švytinčio, pailsėjusio veido įspūdį net tomis dienomis, kai jaučiatės pavargusi“, – pataria J. Liaudinienė.

Renkantis lūpų dažus galioja ta pati šiltų atspalvių taisyklė. Tamsesni, subtilesni atspalviai ne tik derės prie metų laiko, bet ir pabrėš moterišką paslaptingumą. Norėdamos uždėti akcentą ant lūpų, rinkitės ne ryškesnius lūpų dažus, o lūpų blizgį. Jį naudokite jau ant pigmentiniais lūpų dažais padengtų lūpų. Pasak vizažistės, taip jos taps patrauklesnės, bet tai bus pasiekta natūralesniu būdu nei renkantis ryškius, sodrius, raudonus lūpų dažus.

Akių makiažui taip pat venkite ryškių spalvų, kurios labiau tinka šiltajam metų laikui. Vizažistė pataria ir akims rinktis šiltesnius atspalvius ir pernelyg nepabrėžti akių vokų. „Jei vis dėlto norite uždėti akcentą, rinkitės subtilų blakstienų linijos paryškinimą, o ne ryškų akių šešėlių atspalvį. Taip akys bus subtiliai paryškintos, nesuteikiant joms pernelyg daug nereikalingo svorio“, – sako J. Liaudinienė.

2 (9)Gerai nuotaikai – stilinga apranga

Su gera nuotaika ryte išeiti iš namų gali padėti ir tinkamo aprangos stiliaus pasirinkimas. Klaidinga manyti, kad niūrią dieną praskaidrins margi ir spalvingi drabužiai. Pasak grožio specialistės, šaltajam metų laikui margumas netinka.

„Ryškios spalvos nėra draudžiamos, tačiau tai turėtų būti tik viena aprangos detalė – akcentas. Galite rinktis ryškesnį šalikėlį ar pirštines, didesnį papuošalą. Tačiau bendras aprangos stilius turėtų būti vientisas: panašaus atspalvio, neryškių drabužių derinys. Apranga turi pabrėžti moters asmenybę ir moteriškumą. Jei rinksitės spalvingus ir ryškius drabužius, jie užgoš jūsų asmenybę ir aplinkiniai matys tik margumyną ant jūsų“, – teigia J. Liaudinienė.

Pasak specialistės, tiek drabužiai, tiek aksesuarai turėtų būti derinami prie asmenybės, o ne siekiant išsiskirti iš minios.

Tinkamas savo grožio puoselėjimas artėjant žiemai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. J. Liaudinienė primena, kad svarbiausia – klausytis savo vidinio balso: kas jums gražu, ko norite būtent jūs. Nepasiduokite niūriam ir žvarbiam metų laikui, jūs už jį stipresnė, ypač tada, kai pasitikite savimi ir šypsotės.

„Mary Kay“ nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: