Pradinis / Renginiai, pramogos / Kalėdinės dovanos jai

Kalėdinės dovanos jai

Tenka pripažinti, jog išrinkti tinkamą dovaną mylimajai gali būti sunki užduotis kiekvienam vyrui. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų antroji pusė, ar sesė, ar mama. Deja, bet dovana, kurią galėtume pritaikyti kiekvienos moters asmenybei, neegzistuoja. Visos moterys yra unikalios, o jų užgaidos kartais pranoksta net jas pačias. Kad ši užduotis neatrodytų tokia neįveikiama, mes pasidalinsime keliomis idėjomis, užvesiančiomis ant kelio tuos vyrus, kurie galbūt jau seniai prarado viltį.

  1. Papuošalai

Mielieji vyrai, niekada nesuklysite savo mylimajai mamai, draugei ar žmonai padovanoję porą išskirtinio grožio auskarų ar įspūdingą kaklo papuošalą. Kiekviena moteris mėgsta pasipuošti ir nusipelnė bent kartą gyvenime pasijausti kaip princesė, o Kalėdos yra puiki proga jai tai leisti!

  1. Kvepalai

Kiekvienas vyras, kuris yra stebėjęs, kaip ruošiasi jų merginos ar žmonos vakarui mieste, turbūt yra pastebėjęs, jog dažniausiai visa ceremonija baigiasi lašeliu jos mėgstamiausių kvepalų. Šie ją priverčia jaustis ne tik elegantiška, jie suteikia begalinį pasitikėjimą savimi. Na o dovanoti kvepalus yra kartu prašmatnu bei jausminga, tai yra tiesiog tobula kombinacija.

Jeigu neturite idėjų, kokius kvepalus dovanoti, apsidairykite Pigu.lt puslapyje. Plačiame šių prekių asortimente tikrai rasite tuos kvepalus, kurie geriausiai atitinka jūsų lūkesčius už itin prieinamą kainą. Ir prisiminkite, nors jos spintelė yra tiesiog nukrauta kvepalų buteliukais, nebijokite, jog jos nenustebinsite, nes moteriai kvepalų niekada nebus per daug.

  1. Momentinis fotoaparatas

Šiais laikais nėra merginos, kuri nemėgtų fotografuoti ar…  fotografuotis. Momentinis fotoaparatas yra puikus toms, kurios tiesiog negali neįamžinti visų svarbių akimirkų, o šis daiktas sutaupys laiko ne tik joms, bet ir jums.

  1. Makiažo priemonės

Daugelis merginų neįsivaizduoja savo gyvenimo be makiažo. O kurgi dar visi šepetėliai ir kempinėlės? Net neįsivaizduojate, apie ką kalbame? Kaledos.lt ekspertai yra sudarę geriausių makiažo priemonių sąrašą pagal jūsų iškeltus lūkesčius. Nuo įvairiausios rūšies skystosios pudros ir lūpdažių iki įvairiausių formų šepetėlių – tikrai atrasite tai, ko taip ilgai ieškojote.

  1. Kvapioji dovana

Neaišku, kodėl, tačiau daugelis moterų yra apsėstos kvapniųjų žvakių, smilkalų ar tiesiog namų kvapų ir be jų neįsivaizduoja savo gyvenimo. Ieškote smulkmenos savo artimajai ar mylimajai? Su šiuo pasirinkimu niekada nesuklysite, juk visiems patinka maloniai kvepiantys namai!

  1. Dovanų kuponai

Jūsų mylimoji nuolatos skundžiasi, jog praleidžiate per mažai laiko kartu? Jūsų mamą kamuoja nuolatiniai nugaros skausmai?  O galbūt norite savo artimajai suteikti itin ekstremalių pojūčių? Viską nuo romantiškos vakarienės dviem iki giluminių masažų ir dar daugiau galite rasti Pigu.lt dovanų kuponų skiltyje.

Žinoma, tai yra tik pradžia to, ką galėtumėte padovanoti savo mylimoms gyvenimo moterims.

Bet kuriuo atveju tikimės, jog suteikėme jums idėjų apmąstymams ir per šias Kalėdas savo moteris priversite jaustis ypatingai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top
%d bloggers like this: