Pradinis / Kultūra / Kauną aplankė Trys Karaliai

Kauną aplankė Trys Karaliai

Šventinį laikotarpį sausio 6 dieną Kaune pabaigė tradicinės Trijų Karalių eitynės. Gerą žinią, laimę bei kitokias dovanas nešantys Kasparas, Merkelis ir Baltazaras pasveikino visus miestiečius ir svečius. Linkėdami sveikatos, laimingų ir turtingų metų, Trys Karaliai priminė, jog laikas grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Laisvės alėja bei Senamiesčiu iki Rotušės aikštės kartu su išminčiais iškilmingai keliavo gausi persirengėlių svita. Jiems kelią rodė Angelas, nešinas žvaigžde. Senasis Krivis priminė, kad atnešta elnio Devyniaragio saulė jau apsivertė ant kito šono, o diena pailgėjo per gaidžio žingsnį.

Nepaisydami šalčio kalėdotojai linksmai šoko ir dainavo, trumpam sustodami prie Kauno miesto savivaldybės, viešosios bibliotekos, LR istorinės prezidentūros Kaune, prakartėlės.

Rotušės aikštėje prie miesto eglutės vyko nuotaikingas teatralizuotas koncertas „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Miestiečius pasveikino Kauno miesto tarybos Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkė Ina Pukelytė. Renginio vedėjai Šeimininkas ir Šeimininkė miesto bendruomenei paskelbė, kad jau baigėsi kalėdojimo, svečiavimosi ir linksmybių laikas, ragino nupuošti Kalėdų eglutes, kvietė nesušalti ir patrepsėti drauge su folkloro ansambliais „Žaisa“, „Kupolė“, „Dailingė“, ,,Sodyba“, ,,Jotija“, ,,Lankesa“, ,,Ratilėlis“.

Koncertą vainikavo šokio su ugnimi studijos „Ugnies valdovai“ įspūdinga programa. Žiūrovai galėjo jausti ir matyti muzikos, šokio, choreografijos, kostiumų bei šviesų sintezės reginį: sukosi ugniniai ratai, degė saulės ženklai. Saulė sugrįžo!

Kauno tautinės kultūros centras nuoširdžiai dėkoja visiems bičiuliams, dalyviams, partneriams ir miestiečiams, padėjusiems sukurti jaukią ir šiltą šventę šaltą dieną.  Laimės Jums ir Jūsų namams!

Organizatoriai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras.

Kauno tautinės kultūros centro informacija

www.ktkc.lt

Nuotraukos Eglės Vindašienės

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: