Pradinis / Aktualijos / Kaunas pripažintas labiausiai augančiu paslaugų centrų miestu Vidurio ir Rytų Europoje

Kaunas pripažintas labiausiai augančiu paslaugų centrų miestu Vidurio ir Rytų Europoje

Varšuvoje (Lenkija) surengtame Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų apdovanojimų renginyje Kauno vardas skambėjo garsiai. Kaunas buvo apdovanotas kaip labiausiai augantis paslaugų centrų miestas. Apdovanojimams taip pat buvo nominuotos Kaune dirbančios įmonės „Intermedix“ ir NFQ.

1„Nors Kaunas pripažintas šioje srityje labiausiai augančiu miestu, visi suprantame, kad paslaugų centrų sektoriaus plėtrą mūsų mieste iki šiol slopina šiuolaikiškų biurų pastatų trūkumas. Kasdien gauname vis daugiau gerų signalų, kad šioje srityje netrukus situacija kardinaliai pasikeis. Kaunas gali tapti paslaugų centrų lyderiu ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione“, – teigė Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Lenkijos verslo informacijos portalo „Biznes Polska“ organizuojamuose apdovanojimuose Lietuva buvo nominuota 15 kategorijų. Įvairiose kategorijose buvo nominuoti Vilnius ir Kaunas bei 8 Lietuvoje esantys paslaugų centrai: „Barclays“, „Danske Bank“, „CSC Baltic“, „Nasdaq“, „Western Union“, „AIG Europe“ bei „Intermedix“ ir NFQ.

Vilnius buvo pripažintas dinamiškiausiai besivystančiu paslaugų centrų miestu regione, „Danske Group IT Lietuva“ atiteko geriausio darbdavio prizas, o „Nasdaq Vilnius Services“ apdovanotas kaip unikaliausių paslaugų teikėjas ir geriausias naujas paslaugų centras regione.

Iš Kaune esančių paslaugų centrų sparčiausiai auga JAV sveikatos apsaugos technologijų ir paslaugų įmonės „Intermedix Corporation“ padalinys, kuriame šiuo metu dirba daugiau nei 600 žmonių. Daugelis jų – Kaune esančias aukštąsias mokyklas baigę jaunuoliai.

Kauno m. sav. inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: