Pradinis / Sportas / Kaune – nemokamos zumbos treniruotės

Kaune – nemokamos zumbos treniruotės

Projektas „Judėk sveikai“ įpusėjusią vasarą pasitinka su naujovėmis. Šį penktadienį Vytauto parke pradedamos nemokamos zumbos treniruotės. Užsiėmimus ves profesionali trenerė, zumbos instruktorė Lina Mockutė.

„Džiaugiuosi, kad zumbos šokių treniruotės atrado vietą „Judėk sveikai“ projekte. Tai smagi, aktyvi ir efektyvi treniruotė. Manau, kad sulauksime daug zumbos gerbėjų ir entuziastų. Raginu visus kauniečius jungtis prie didžiausio nemokamų mankštų projekto Lietuvoje“, – kalbėjo „Judėk sveikai“ organizatorius Giedrius Bielskus.

Pasak instruktorės L. Mockutės, zumba – tai šokio judesių, nuotaikingos muzikos ir kūno rengybos, vadinamojo fitneso, sintezė: „Šios treniruotės skirtos norintiems pagerinti fizinę formą greitai, smagiai ir efektyviai. Tai tikras energijos užtaisas, verčiantis nustumti į šalį blogas mintis ir mėgautis akimirka šaunioje aplinkoje.“

Per valandos trukmės zumbos treniruotę galima sudeginti iki tūkstančio kilokalorijų.

„Treniruotėje lengvai pritaps ne tik šį stilių jau pamėgę šokėjai, bet ir naujokai. Besimokydami zumbos, jie atpažins salsos, mambos, sambos, merengės, flamenko, hiphopo ar net pilvo šokio judesius bei kombinacijas“, – šokio privalumus vardijo L. Mockutė.

Zumbos treniruotės vyks kiekvieną trečiadienį ir penktadienį Vytauto parke nuo 18.30 iki 19.30 val. Netinkamomis oro sąlygomis užsiėmimai vyks „Infinity Loft“ patalpose (Laisvės al. 36, II a., įėjimas iš kiemo pusės).

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: