Pradinis / Aktualijos / Kauniečiai kviečiami išrinkti didžiausius 2017-ųjų sporto pasiekimus

Kauniečiai kviečiami išrinkti didžiausius 2017-ųjų sporto pasiekimus

Geriausi miesto atletai, labiausiai nusipelnę treneriai, iškiliausios sporto iniciatyvos bei renginiai jau greitai bus pagerbti tradicija tapusiuose „Kauno sporto apdovanojimuose“. Iškilminga ceremonija gruodžio 18-ąją vyks Kauno valstybinėje filharmonijoje, o šią savaitę toliau tęsiasi balsavimas internete.

Šiųmečio kauniečių sporto sezono atomazga artėja kulminacijos link. „Kauno sporto apdovanojimų 2017“ sąraše – aštuonios skirtingos nominacijos ir beveik keturios dešimtys pretendentų tapti jų laureatais. Kiekvieną iš jų gali nulemti ir kauniečių balsai. Internetinis balsavimas vyksta adresu http://apdovanojimai.kaunas.lt

50 proc. galutinio įvertinimo lems internautų balsai, o likusią dalį skirs specialiai sudaryta komisija. Apdovanojimų organizatoriai ragina visus sportui neabejingus kauniečius pareikšti savo nuomonę, kad būtų išrinkti labiausiai nusipelnę laureatai.

Tarp siūlomų nominacijų – metų sporto iniciatyva, renginys, proveržis, sportininkas su negalia, atletas, vyrų ir moterų komandos bei treneris.

„Tai jau tampa tradicija, kad prieš didžiąsias metų šventes tituluoti sportininkai, jų treneriai, komandų atstovai ir sporto renginių organizatoriai susirenka į vieną vietą drauge pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais. Paprastai sportininkams medaliai kabinami ir taurės įteikiamos iškart po varžybų, tačiau Kauno miestas savo atletus ir visą sporto bendruomenę dar kartą pagerbs vienoje didelėje šventėje. Tai bus visų kauniečių padėka atletams ir papildoma motyvacija visiems kitiems metams“, – sakė Kauno mero pavaduotojas Simonas Kairys.

Balsavimas internete vyks iki gruodžio 5 d., o iškilminga apdovanojimų ceremonija – gruodžio 18-osios vakarą.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: