Pradinis / Renginiai, pramogos / Kauno sveikuoliai Naujuosius metus pasitiko maudynėmis Nemune

Kauno sveikuoliai Naujuosius metus pasitiko maudynėmis Nemune

Panemunės šile Naujuosius metus sutikę Kauno sveikuoliai nesulaužė tradicijos ir pirmąją Naujųjų metų dieną nėrė į Nemuną.

Kauno Panemunės bendruomenės centras su Žolinčių akademijos sveikuoliais Panemunės paplūdimyje surengė naujametinių maudynių šventę. Išsikaitinę pirtyje, sveikuoliai maudėsi Nemune, o po to ragavo žolelių arbatą, pagardintą avižomis. Prie sveikuolių tradiciškai prisijungė ir Kauno meras Andrius Kupčinskas.

„Mūsų bendruomenė ne tik vykdo praktinius projektus, bet ir pamini visas Lietuvai, Kaunui ir Panemunei prasmingas datas. Telkiame šeimas, jaunimą, vaikus ir senjorus dvasingai, patriotinei ir kūrybinei veiklai. Šiais šeimos ir vaikų sveikatingumo metais kviesime šeimas tvirtėti, daryti prasmingus darbus savo šeimoms, Panemunei ir Kaunui“, – teigė Panemunės bendruomenės centro pirmininkas, Kauno miesto tarybos narys Gediminas Žukauskas.

Kauno Panemunės bendruomenės centras šiemet organizuos konkursą ,,Graži mūsų šeimynėlė“, skirtą telkti ir ugdyti tvirtoms šeimoms, kurios yra pagrindinis valstybės ramstis ir tautos išlikimo garantas.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: