Pradinis / Kelionės / Bus renkami geriausi Lietuvos keliautojai. Ką svarbu žinoti dalyviams?

Bus renkami geriausi Lietuvos keliautojai. Ką svarbu žinoti dalyviams?

Ketvirtą kartą Lietuvoje skelbiamas konkursas „Kolumbas LT“, skirtas pagerbti po svečias šalis ir po gimtąją Lietuvą aktyviai keliaujantiems asmenims. Konkurso metu bus išaiškinti motyvuočiausi keliautojai, nebijantys iššūkių ir geriausiai pasidaliję savo įspūdžiais su kitais.

Konkurse kviečiami dalyvauti visi Lietuvos žmonės, užsienyje gyvenantys lietuviai, taip pat keliautojai entuziastai, paskyrę tam savo gyvenimą. Konkursui galima teikti savo filmukus, nuotraukas bei rašinius, kurie buvo publikuoti arba yra parašyti specialiai šiam konkursui, penkiose nominacijose:

  • „Kelionės užsienyje istorija“
  • „Kelionės po Lietuvą istorija“
  • „Kelionės fotografija“
  • „Vaizdo filmukas iš kelionės“
  • „Metų keliautojas „Lietuvos Kolumbas“

Nuotraukose, vaizdo filmukuose ar rašiniuose turi atsispindėti įspūdžiai ir potyriai iš kelionių, įvykusių 2016 metais, atskleidžiantys aplankytos vietos ar keliavimo būdo ypatybes. Kiekvienai nominacijai tas pats asmuo gali pateikti ne daugiau kaip po 3 darbus iš skirtingų kelionių. Konkursui teikiant fotografijas ir vaizdo filmukus, reikia pateikti ir trumpą kelionės aprašymą.

Savo darbus konkursui galite pateikti el. paštu konkursas@kolumbas.com iki 2017 m. gegužės 19 d. Konkurso nuostatus galite pasiskaityti www.lzs.lt.

Konkurso „Kolumbas LT“ nugalėtojai bus skelbiami 2017 m. birželio 2 d. Vilniuje Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje surengtuose apdovanojimuose. Nugalėtojus kiekvienoje nominacijoje rinks kompetentinga komisija, kuriai vadovauja žurnalistas, keliautojas Algimantas Čekuolis.

Komisijoje taip pat dirbs: geografė prof. Dovilė Krupickaitė, keliautojai ir žurnalistai: Gerimantas Statinis, Raimonda Mikalčiūtė-Urbonė, Kristina Stalnionytė, režisierė Miglė Greičiuvienė, rinkos tyrimų bendrovės „Kantar TNS“ vadovas Gytis Juodpusis, Interneto žiniasklaidos asociacijos pirmininkė Aistė Žilinskienė, „National geographic Lietuva“ žurnalo vyr. redaktorius Frederikas Jansonas, taip pat „Hiatus“ rinkodaros vadovė Laura Tyrylytė.

Pagrindiniams nugalėtojams kiekvienoje nominacijoje atiteks specializuotos laisvalaikio ir sporto prekių parduotuvės „Hiatus“ 500 eurų vertės čekiai.

Kolumbas – tai atradėjo simbolis, antra – hipotezė, kad jis neva buvo Jogailos vaikaitis, trečia – istorijos šaltiniai teigia, kad Punios šilo pušys buvo naudojamos tuometinių karavelių, kuriomis plaukiojo Kolumbas, stiebams.

Siųsdami darbus el. paštu neviršykite 10 MB, vaizdo filmukus ir nuotraukas siųskite per programėlę wetransfer.com ar siųskite nuorodą į puslapius, kur šie darbai yra sudėti.

Laiške taip pat būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, amžių, telefoną, profesiją ir miestą, kuriame gyvenate.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top