Pradinis / Kelionės / Į Fidžį vykstantys Lietuvos piliečiai vizas galės gauti oro uoste

Į Fidžį vykstantys Lietuvos piliečiai vizas galės gauti oro uoste

Lietuvos diplomatų pastangomis Fidžis palengvino įvažiavimo tvarką Lietuvos piliečiams. Paskelbta, kad Lietuva įtraukiama į sąrašą valstybių, kurioms netaikomas reikalavimas atskrendant turėti vizą. Fidžio vizos, galiojančios iki keturių mėnesių, bus išduodamos turizmo tikslais vykstantiems Lietuvos piliečiams įvažiuojant į šalį.

Apie tai pranešta Fidžio imigracijos departamento interneto svetainėje pateikiamoje atnaujintoje informacijoje: http://www.immigration.gov.fj/travel-requirements/visa-exempted-countries.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija ne kartą kreipėsi į Fidžio Respublikos atsakingąsias institucijas tiesiogiai, taip pat kėlė vizų klausimą ES ir Fidžio Respublikos susitikimų metu, prašydama apsvarstyti galimybę įtraukti Lietuvą į sąrašą valstybių, kurioms netaikomas reikalavimas gauti vizą prieš atvykstant į šalį.

Fidžio Respublika yra išsidėsčiusi salyne, esančiame pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje, Melanezijoje, ir yra populiari visame pasaulyje kaip egzotinio poilsio kryptis. Lietuvos ir Fidžio diplomatiniai santykiai užmegzti 2014 m. sausio 24 d.

URM inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top