Pradinis / Kinas, muzika, TV / Atlikėjas Paulius Bagdanavičius: „Jau pusmetį aš tėtis, auklė ir namų šeimininkė“

Atlikėjas Paulius Bagdanavičius: „Jau pusmetį aš tėtis, auklė ir namų šeimininkė“

„Lietuvos balso“ nugalėtojas, grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius priėmė netikėtą iššūkį – klasikinės muzikos atlikėjas prisijungė prie BTV „Muzikinės kaukės“ dalyvių.

Jau nuo spalio 7 dienos garsiam dainininkui teks kiekvieną savaitę įsikūnyti į vis kitą Lietuvos ar pasaulinio lygio muzikos atlikėją. Tiesa, po pirmųjų filmavimų P. Bagdanavičius prisipažįsta nesitikėjęs, jog bus taip sudėtinga. „Po visų pasirodymų supranti, kaip iš tikrųjų gera būti savimi“, – šypsodamasis sako jis.

Kiekvieną laisvą minutę atlikėjas stengiasi praleisti su artimiausiais šeimos nariais – žmona Lina ir dvejų metų dukryte Paulina. Tiesa, laisvo laiko jis turi nedaug. Koncertiniai turai ir repeticijos su grupe „el Fuego“, solinė atlikėjo veikla, o dabar ir ruošimasis „Muzikinės kaukės“ pasirodymams užima didžiąją dalį vyro dienotvarkės. „Iš tikrųjų sunku suderinti viską, – prisipažįsta Paulius. – Kartais atrodo, jog diena galėtų trukti dvigubai ilgiau.“

Dainininkas atskleidė, jog šis laikotarpis jam itin intensyvus dar ir dėl to, kad jo žmona Lina grįžo į darbus. Pirmus dvejus metus didžiąją dalį laiko dukrą prižiūrėjo mama, o dabar – Pauliaus laikas. „Ji nori siekti savo karjeros, tad jau pusmetį aš tėtis, auklė ir dar namų šeimininkė“, – tikina P. Bagdanavičius. Atlikėjas pasakoja, kad tuo metu, kai koncertuoja ar būna išvykęs, dukrą prižiūri auklė.

Pasirodo, kad Linos ir Pauliaus Bagdanavičių dukra tėčio repeticijų nestebi. „Kažkodėl ji liepia man nedainuoti namie, sako: „Baigi.“ Gal kaip atlikėjas aš ne jos skonio?“ – juokdamasis svarsto atlikėjas. „Muzikinės kaukės“ filmavimai jau prasidėjo, tad atlikėjo namo parsivežtas nuotraukas iš pasirodymų Paulina stebi su nuostaba, vis dėlto dažniausiai atpažįsta tėtį. „Didelis džiaugsmas tiek laiko praleisti su dukryte. Ir nors tenka pripažinti, jog šiek tiek nukenčia mano karjera, esu pats laimingiausias tėtis“, – atvirauja vyras.

Paulius Bagdanavičius – didelis BTV projekto „Muzikinė kaukė“ gerbėjas. Kai tik turėdavo laisvą šeštadienį, įsijungdavo televizorių ir palaikydavo visus dalyvius. Labiausiai Paulių stebino aktorės Inetos Stasiulytės pasirodymai, o kartas, kai žymi moteris įkūnijo Birutę Dambrauskaitę, – jo mėgstamiausias. Dainininkas teigia, kad į projektus jis niekuomet neina vedamas tikslo laimėti. „Noriu peržengti savo komforto zoną, išeiti iš klasikos atlikėjo rėmų“, – mintimis dalijasi Paulius.

Šeštajame „Muzikinės kaukės“ sezone savo jėgas taip pat išmėgins aktorius Marius Jampolskis, nacionalinėje „Eurovizijoje“ sužibėjusi Kotryna Juodzevičiūtė, televizijos laidų ir renginių vedėjas Žygis Stakėnas, aktorė Neringa Nekrašiūtė, grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė, dainininkas Edgaras Lubys, aktorė Gabrielė Malinauskaitė, grupės „Queens of Roses“ narė Dileta Meškaitė-Kisielienė, „Lietuvos balse“ išgarsėjęs Gražvydas Staigvilas.

Luko Kodžio nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top