Pradinis / Kinas, muzika, TV / Donatas Montvydas atskleidė savo strategijas „Lietuvos balse“

Donatas Montvydas atskleidė savo strategijas „Lietuvos balse“

Likus savaitei iki „Lietuvos balso“ penktojo sezono pradžios televizijos eteryje, didžiausia projekto pradžios intriga – kas bus tie, kurių balsai „aklosiose perklausose“ privers net pačius projekto mokytojus ploti atsistojus. Jau pirmosiose laidose žiūrovai galės išvysti įtraukiančias projekto mokytojų kovas, kurios ypač išryškės tarp dviejų mokytojų kėdes užėmusių muzikos autoritetų.

Projekto senbuvis ir jau ketvirtą kartą mokytojo kėdę užėmęs Donatas Montvydas, nepaisant savo sėkmės dviejuose praėjusiuose „Lietuvos balso“ sezonuose, penktajame sezone nebesijaus toks stiprus, mat stulbinantys dalyvių balsai naujajame sezone pasiskirstys labai netikėtai. Donatas kalba atvirai – aiškaus laimėtojo dar nemato, stiprių balsų projekte ne vienas ir ne du, bet atlikėjas mano, kad žino, kieno komandose nugalėtojas galėtų būti. „Didžiausias mano priešininkas tarp mokytojų yra Leonas. Aš dabar labai drąsiai pasakysiu, bet manau, mes dviese aršiausiai su juo kovosime, nes mūsų geriausiųjų trejetai bus labai labai stiprūs“, – nieko neslėpdamas sako Donatas.

Paklaustas apie savo komandos galimybes projekte, D. Montvydas sako, jog jo mokiniai puikiai supranta tiek savo, tiek savo konkurentų perspektyvas projekte, todėl kiekvienas iš „Lietuvos balso“ turėtų pasistengti išsinešti kiek įmanoma daugiau. „Be abejo, šio projekto tikslas yra jį laimėti, bet juk kiekvienas sąmoningas žmogus įsivertina savo galimybes ir kiekvienas protingas dalyvis, „aklosiose perklausose“ padainavus kitam ir sulaukus publikos ir mokytojų reakcijos, supranta, jog jam dar reikia gerokai pasimokyti ir pasistengti, kad šiame projekte galėtų eiti toliau. Savo  komandos nariams aš taip ir sakau – reikia turėti tikslą nugalėti šį projektą, bet daug svarbiau po kiekvieno užlipimo į sceną nuo jos nulipti kažko išmokus ir pirmiausia tobulėti pačiam“, – apie savo komandos motyvavimą pasakoja Donatas Montvydas.

Paklaustas, ar geriau pažinęs savo mokinius ir suvokęs jų vokalines galimybes, atlikėjas dėl nė vieno iš jų nepasigailėjo, Donatas sako, jog tikrai gailėtis nėra ko, ir tai argumentuoja ankstesnių sezonų patirtimi. „Jau po aklųjų perklausų matau tuos tris, o gal ir šešis geriausius savo komandos balsus, kurie keliaus iki pat pusfinalio ar net finalo, todėl nesuku galvos, kas yra tie kiti, kurie yra už tų 6 mano favoritų. Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad nė vienas mokytojas, tarp jų ir aš, tolesniuose projekto etapuose, kai komandos nariai kovos tarpusavyje, kartu nepastatys dviejų ar trijų savo komandos lyderių, nes juk kažkas iš jų iškris, todėl norisi išskirstyti, o čia jau prasideda strategija, kaip, ką ir su kuo pastatyti, kad tavo lyderiai keliautų toliau. Šios strategijos nėra slepiamas dalykas – jos projektuose tikrai vyksta. Nieko nepadarysi, čia yra džiunglių taisyklės: tu arba tave“, – apie „Lietuvos balso“ sezonuose vykdomus savo strateginius žaidimus išduoda Donatas Montvydas.

Kaip bus iš tikrųjų, kas bus pirmieji, patekę į Donato ir kitų mokytojų komandas, ir kas taps tais pačiais stipriausiais, kuriuos mokytojai saugos ir ves iki pat finalinių kovų, pamatyti bus galima jau nuo rugsėjo 10 d. LNK televizijos eteryje premjeriniame „Lietuvos balse“.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top