Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Išsipildymo akcijos“ herojai mėgavosi išskirtiniu dėmesiu

„Išsipildymo akcijos“ herojai mėgavosi išskirtiniu dėmesiu

„Išsipildymo akcijos“ padėkos šventėje susirinkę praėjusių metų akcijos mažieji herojai ir jų tėveliai mėgavosi išskirtiniu dėmesiu. Šokių pamokėlę jiems vedė prieš mėnesį vaikelio susilaukusi Eglė Straleckaitė, o į žaidimus ir kūrybinius užsiėmimus kvietė TV3 laidų vedėja ir „Išsipildymo akcijos“ balsas Renata Šakalytė-Jakovleva bei „TV pagalbos“ narė Gerda Žemaitė.

Susirinkusieji ne tik dalijosi patirtimi ir potyriais, bet ir labiausiai už viską džiaugėsi neįtikėtinais stebuklais. TV3 laidos „TV pagalba“ žurnalistė Gerda Žemaitė negalėjo atsitraukti nuo praėjusių metų akcijos herojaus Milano. Berniukas dar pernai tik svajojo vaikščioti, o šiandien akcijos aukotojų dėka jau stojasi ir eina pats. Gerda juokėsi, kad ji su Milano mama vos spėjo paskui berniuką, kuris dabar labai judrus ir viską stengiasi daryti pats. „Taip nutiko, kad šventėje atsisėdau šalia Milano. Pakalbinau jį, tačiau iš pradžių jis nerodė jokio noro su manimi bendrauti. Tačiau aš buvau atkakli ir po kokio pusvalandžio jis jau tiesė man rankas ir ėjo kartu žaisti. Koks jis judrus! Jis jau ne tik vaikšto, bet ir bėga, šokinėja! – Milano pasiekimais neatsistebėjo Gerda.

Viso renginio metu Gerda ne tik linksminosi kūrybiniuose nameliuose, bet ir nepaleido Milano iš rankų, nes berniuko meilumas ir nuoširdus žvilgsnis tiesiog užkariavo jos širdį. Gerda prisipažino, kad visada verkia žiūrėdama „Išsipildymo akcijos“ istorijas: „Tačiau labai stengiuosi bendraudama su vaikais negalvoti apie jų bėdas ir ligas. Reikia, jog šalia jų būtų kuo daugiau optimizmo, kad jie ir patys pamirštų savo ligą“, – kalbėjo Gerda.

Akimirkos iš „Išsipildymo akcijos“ padėkos šventės:

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top