Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Lietuvos talentų“ teisėjus apstulbino fiziko pasirodymas

„Lietuvos talentų“ teisėjus apstulbino fiziko pasirodymas

Šį vakarą šeimas prie televizoriaus ekranų suburs televizijos projektas „Lietuvos talentai“. Didžiajame TV3 šou savo talentus demonstruos apie šlovę dar tik svajojantys žmonės. Čia pasirodys ir netikėti talentai. Vienas iš tokių – Pijus Vaškevičius. 23 metų vilnietis savo talentą įvardija kaip gebėjimą pristatyti mokslą visuomenei. Svarbiausia vaikino užduotis – surengti mokslo šou, kurio žiūrovai dar nepamirš ilgai.

Sunku patikėti, bet mokslą populiarinantys pasirodymai yra pagrindinis Pijaus pajamų šaltinis. Tai, kad iš pažiūros nuobodus ir sausas mokslas, toks kaip fizika ar chemija, gali tapti patrauklus, vaikinas įrodys „Lietuvos talentų“ scenoje.

Nors Pijus – diplomuotas fizikas, jo diplomas guli stalčiuje. Didžiausia vaikino aistra – kelionės. Visą pasaulį išmaišęs vaikinas keliauja pakeleivingais automobiliais, o smagiausia jam leistis į nuotykius vienam. Sutikti nepažįstamieji palieka keliautojui didžiausią įspūdį. „Kelionėse aš išgirdau tūkstančius skirtingų istorijų. Žmonėms aš esu kaip psichoterapeutas, tai man labai patinka“, – pasakoja Pijus, kurį kur kas labiau žavi laukinė gamta nei pilni turistų miestai.

Kelionė, gamta, žmonės ir mokslas – raktiniai žodžiai, kurie geriausiai apibūdina „Lietuvos talentų“ dalyvį. Tai, kad Pijus sukurtas demonstruoti mokslo triukus, nesuabejojo nė vienas teisėjas. Per „Lietuvos talentų“ dalyvio pasirodymą scenoje dėjosi neregėti dalykai! Mokslininkas sušaldė rožę, demonstravo, kaip mokslas veikia kūną. Pasirodymą vainikavo iš statinės pakilęs dūmų debesis, kuris užliejo visą studiją.

„Tu tik ką paskatinai mokytis chemijos ir fizikos daugybę jaunų žmonių. Pirmą kartą matau, kad chemija tokia patraukli“, – sakė Naglis Šulija. „Niekada šioje scenoje nemačiau taip pateikto mokslo. Mes sėdėjome išsižioję, laukėme, kas čia vyks. Tavo pasirodymas mus nustebino labiau nei kai kurių magų. Tu man atrodei kaip Frankenšteinas“, – Pijų gyrė Saulius Urbonavičius-Samas.

„Man labai patiko šis šou, kur kas geriau nei visi magai ir iliuzionistai“, – sakė I. Balsytė. „Fantastika! Buvo įdomu ir originalu. O tai yra du svarbiausi dalykai. Jūs išlaikėte mūsų dėmesį. Jūs tikras talentas“, – sakė Dalia Ibelhauptaitė.

TV3 nuotr.

 

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top