Pradinis / Kinas, muzika, TV / Naują dainą pristatanti Justina Budaitė: „Tai mano nauja pradžia“

Naują dainą pristatanti Justina Budaitė: „Tai mano nauja pradžia“

Pirmadienį atlikėja Justina Budaitė, pranešusi apie beveik dvejų metų tylos nutraukimą ir muzikinės karjeros planus, šiandien pristato naują savo kūrinį Ten, kur tu, kurį prodiusavo ir kartu atliko vienas ryškiausių šalies atlikėjų – Donatas Montvydas.

„Šis kūrinys man asmeniškai reiškia labai daug, tai mano nauja pradžia – naujas skambesys“, – atvirauja atlikėja.

Prie naujos atlikėjos dainos daug prisidėjo D. Montvydas. Jis ne tik kartu atliko kūrinį, bet ir jį prodiusavo.

„Prodiusuodamas Justinos dainą turėjau vienintelį tikslą – išspausti geriausią rezultatą. Ieškojimai lėmė netikėtus sprendimus ir Justinos naują spalvą, kuri sukuria ypatingą ryšį su daina, skambesį, kuris atitinka mano kokybės standartą“, – teigia Donatas.

Jauna ir perspektyvi atlikėja, 2015 metais tituluota „Lietuvos balsu“, teigia, kad naujausias kūrinys jai labai artimas ir paliečiantis daugeliui aktualią temą. „Daina yra apie susvetimėjimą, kai tu myli žmogų ir nori būti su juo, bet jis tau tapo svetimas, nebe tas. Ši tema yra aktuali beveik kiekvieno gyvenime“, – pasakoja Justina.

Pasakodama apie artimiausius karjeros planus, mergina neslepia, kad ruošiasi išleisti albumą bei artimiausiu metu išbandyti jėgas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Tiesa, merginai jau teko stovėti didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje kaip pritariančiajai D. Montvydo vokalistei.

Jau šį ketvirtadienį Justina Budaitė kartu su Donatu Montvydu leisis į jo koncertinį turą, kuris prasidės Utenos kultūros centre.

Naujasis kūrinys „Ten, kur tu“:

„Fotogenijų“ nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top